Garanti mortgage öğretmenler günü kampanyası ile 250 TL bonus

  • 24 Kasım 2010
Garanti mortgage öğretmenler günü kampanyası ile 250 TL bonus

31 Aralık 2010 tarihine kadar Mortgage Uzmanı Garanti, tüm öğretmenleri avantajlı mortgage seçenekleri ile ev sahibi yaparken, bu öğretmenler gününe özel 250 TL bonus hediye ediyor.

Avantajlar:

  • Uygun faiz oranları
  • Masraflarda indirimler
  • 250 TL hediye bonus

Mortgage Uzmanı Garanti’nin sunduğu çok avantajlı faiz oranlarından, 240 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmak ve farklı ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan mortgage ürünleri hakkında bilgi almak için hemen garantimortgage.com�a tıklayabilir, Garanti Bankası Şubelerini ziyaret edebilir veya 444 EVİM – 444 3846�yı arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayıngarantimortgage.com

* Belirtilen koşullar 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir. Bonuslar Bonus, Flexi veya Paracard�larınıza 31 Ocak 2011 tarihinde yüklenecektir. Yüklemeler kredi kullanan kişiye ait karta yapılacaktır. Ek kart sahibi olunması durumunda ek karta yükleme yapılabilir.Kart sahibi olmamanız durumunda ise kart gönderimi yapılacaktır.Hediye edilen Bonus tutarı, Bonus Plus ve Bonus Premium�a terfi edilmesi amacıyla kullanılamamaktadır. Kredi kullanımına istinaden hediye edilen bonus tutarının hiçbir koşulda iade edilmesi istenmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.