Garanti’den mail adresi çekilişi ile 44 iphone 4 fırsatı

 • 01 Kasım 2010
Garanti’den mail adresi çekilişi ile 44 iphone 4 fırsatı

1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında İnternet Şubesi Tanımlamalar menüsünden veya Garanti şubelerinden e-mail adresini güncelleyenler veya yeni bir e-mail adresi tanımlayanlar 44 iPhone 4 çekilişine katılmaya hak kazanıyor. Üstelik kredi kartının ekstresini mail adresine tanımlayanlar 1 çekiliş hakkı daha kazanıyor.

İnternet Şubesi’nden e-postanızı güncellemek veya e-ekste tanımlamak için İnternet Şubesi şifreniz yoksa ya da unuttuysanız hemen alın, bu fırsatı kaçırmayın.

İnternet Şubesi Giriş İnternet/Cep Şubesi Şifre Al

Kampanya Detayları

*Bu kampanya Milli Piyango İdaresi�nin 27/10/2010 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99-
2578-9570 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Kampanya 01/11/2010 ve 31/12/2010 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanya tarihleri arasında www.garanti.com.tr adresinde İnternet Şubesi�nden, Garanti Bankası Şubelerinden veya çağrı merkezinden  güncel bir e-mail adresi giren müşteriler  1 çekiliş hakkı kazanır.Bu kanallar dışında ATM’de çıkan e-mail güncelleme teklifine evet diyen müşterilere gönderilen sms’e e-mail adresi bilgisini yazarak cevap veren müşteriler de 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya tarihleri arasında www.garanti.com.tr adresindeki internet şubesinden, Garanti Bankası Şubeleri’nden , sms, e-mail  veya çağrı merkezinden e-ekstre tanımlaması yapan müşteriler de 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. E-mail güncellemesi yapan müşteriler için en fazla 1, e-ekstre tanımlama için en fazla 1 çekiliş hakkı verilecektir. Her iki koşulu da gerçekleştiren katılımcılar en fazla iki çekiliş hakkı kazanır. Yeni e-mail girişleri dışında, mevcut e-mail adresinin kampanya döneminde güncellenmesi de geçerlidir.e-ekstre çekiliş hakkı için e-mail güncellemesi bir ön şart değildir.Garanti Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı vb. ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir Yapılacak çekiliş sonucunda  44 adet Iphone 4 16GB Black cep telefonu (Hat ve kart hariç)  verilecektir. Çekiliş 11 Ocak 2011 tarihinde, saat 11:00,de Garanti Bankası 1.Levent Ticari Şube Levent Mah. Gonca Sok. No.:5 Toplantı odası Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 14.01.2011 tarihinde Posta gazetesinde, www.garanti.com.tr ,   ve    www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 29/01/2011 yedek talihlilerin  13/02/2011�dir.Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi�ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

 • Kampanya tarihleri arasında www.garanti.com.tr adresinde İnternet Şubesi�nden, Garanti Bankası Şubelerinden ,  ATM’de çıkan teklifler  ile sms üzerinden veya Çağrı Merkezi’nden güncel bir e-mail adresi giren müşterilere 1 çekiliş hakkı, yine kampanya döneminde e-ekstre tanımlayan müşterilere de 1 çekiliş hakkı verilecektir. E-mail güncelleme için en fazla 1, e-ekstre tanımlama için en fazla 1 çekiliş hakkı verilecektir. Her iki koşulu da gerçekleştiren katılımcılar en fazla iki çekiliş hakkı kazanır.
 • Yeni e-mail girişleri dışında, mevcut e-mail adresinin kampanya döneminde güncellenmesi de geçerlidir.
 • e-ekstre çekiliş hakkı için e-mail güncellemesi bir ön şart değildir.
 • Bir müşteri e-mail güncelleme için en fazla 1, e-ekstre girişi için en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilir.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kampanyaya katılım 1 seferde yapılan işlem sonucunda kazanılan çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Garanti Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı vb. ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
 • Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Düzenlemiş olduğunuz bu kampanya; Garanti Bankasının gerek hizmetlerini tanıtılması/yaygınlaştırılması,gerekse müşteri memnuniyetinin artırılması bakımından çok faydalı olacağına inanıyorum. Garanti Bankası ailesinden olmak bir ayrıcalıktır ve ben bu ayrıcalığı her zaman hissetmişimdir. Teşekkürler GARANTİ.. :))

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.