Kampanya ve İndirim Haberleri

Halkbank BP kampanyası %5 indirimli akaryakıt

  • 28 Aralık 2017
Halkbank BP kampanyası %5 indirimli akaryakıt

Halkbank kobi müşterilerine özel kampanya kapsamında %5 indirimli akaryakıt fırsatı sunuyor. Kampanya indirimi için halkbankkobi.com.tr adresinden alacakları kodla BP taşıtmatik sistemine kayıt yaptırabilirsiniz.

KOBİ’LERE HER AKARYAKIT ALIMINDA %5 İNDİRİM AYRICALIĞI!
Halkbank, KOBİ’lerin uygun maliyetle akaryakıt alabilmeleri amacıyla BP ile işbirliği yapmıştır. Halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ’ler, platformdan alacakları kampanya kodlarını aşağıda yer alan linkten BP’ye ibraz ederek, BP Taşıtmatik Sistemi’ne kaydolur. BP tarafındaki kayıt ve işlemler tamamlandıktan sonra, sisteme tanımlayacağı Halkbank Kredi Kartları ile araçtan inmeden her akaryakıt alımında % 5 indirim fırsatından yaralanabilecektir.

BP Taşıtmatik Nedir? Avantajları Nelerdir?
BP Taşıtmatik, BP’nin filolara özel geliştirdiği bir çözümdür. Bu otomasyon sistemiyle firmalar akaryakıt alımlarını araçtan inmeden gerçekleştirip ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmadan, akaryakıt giderlerini tam olarak kontrol altına alabilmektedir.

Kampanya Detayları ve Katılım için Yapmanız Gerekenler
1) Halkbankkobi.com.tr’ye üye olunuz.
2) Sayfanın sonunda yer alan Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak Kampanya Kodunu alınız.
3) BP Taşıtmatik sayfasından formdaki tüm alanları doldurulduktan sonra Kampanya Kodunuzu ilgili alana giriniz.
4) BP kodları kontrol eder ve Taşıtmatik Sistemi’ne kayıt için gerekli prosedür ve evrakları size iletir.
Tüm prosedürleri tamamlayıp evraklarını BP’ye ileterek, sisteme kaydolan KOBİ’lere BP tarafından kullanıcı kodu ve şifreler iletilerek sisteme girişleri sağlanır ve KOBİ’ler tarafından araç kayıtları yapılır. KOBİ’lere araç kiti, anahtarlık veya kart seçeneklerinden tercih ettikleri seçenek doğrultusunda gerekli ekipmanlar BP tarafından ulaştırılır.
5) KOBİ’ler kendilerine BP’den iletilen mailden sisteme, işlemlerin yapılacağı Halkbank Kredi Kartlarını(KOBİKART, Paraf Business, Paraf…) tanımlar ve akaryakıt alımlarına ilişkin detayları sistemde günceller. % 5 indirimden yararlanmak için işlemlerinizi Halkbank Kredi Kartları ile yapmanız gerekmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x