Kampanya ve İndirim Haberleri

Halkbank öğretmenler günü kredi kampanyası 2011

  • 22 Kasım 2011
Halkbank öğretmenler günü kredi kampanyası 2011

Halkbank gecikmeli de olsa öğretmenler günü kredi kampanyasını duyurdu.Halkbank 16 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek kampanyadan çalışan ve emekli kamu ve özel kurumlarda çalışan tüm öğretmen ve öğretim üyeleri yararlanabilecek.

Halkbank’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel geleneksel Öğretmenler Günü Kredisi kampanyası başladı. Kampanya kapsamında hem çalışan hem emekli öğretmen ve öğretim üyeleri, ihtiyaç ve konut kredilerinde avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor. Üst limiti 25 bin TL olan ihtiyaç kredisinden aylık yüzde 1,33’den başlayan faiz oranıyla ve 60 aya varan vadelerde yararlanmak mümkün. Konut kredisinin aylık faiz oranı yüzde 1,13’den başlıyor ve eğitimcilere sabit eşit taksitli ödemenin yanı sıra 2 ay erteleme, molalı ödeme, her yıl artan ve azalan taksitli ödeme seçenekleriyle bütçelerine uygun ödeme fırsatı sunuluyor.

Öğretmenler Günü Kredisi’yle ülkenin geleceğini şekillendirecek genç nesilleri yetiştiren öğretmenlerin ihtiyaçlarına uygun koşullarda çözüm oluşturmayı amaçladıklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Geleneksel hale gelen ve öğretmenlerimizden büyük ilgi gören Öğretmenler Günü kredimizin bu yıl beşincisini düzenlemekteyiz. Bu kampanyayı, dünyadaki en kutsal mesleklerden birini icra eden fedakâr öğretmenlerimize Bankamızın Öğretmenler Günü hediyesi olarak sunuyor, Halkbank ailesi olarak bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmak isteyenler 16 Aralık 2011’e kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ayhan Kandemir
10 yıl önce

15000 tl öğretmen kredisi için faiz oranlarınız,şartlarınız neler.Krediyi 18 ayda ödemeyi düşünüyorum.Aylık ne kadar? Dosya ve diğer masraf var mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x