Kampanya ve İndirim Haberleri

Halkbank toki kampanyasında %20 indirim fırsatı

  • 20 Eylül 2012
Halkbank toki kampanyasında %20 indirim fırsatı

Halkbank 2012 toki kampanyasında Toki borçlarınızı %20 indirimli olarak kapatma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Toki ödemelerinizi Halkbank konut kredisi kullanarak kapatabilir ve %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan, borçlarını kapamak için 20 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında Halkbank’tan konut kredisi kullanmak için başvuranlar yararlanabiliyor. TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında kullanılan kredilere cazip faiz oranları ve masrafsız seçenek avantajları sunuluyor.

Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında bankadan konut kredisi kullanarak TOKİ’ye borçlarını tek seferde kapatmak isteyen tüketicilere %20 indirim fırsatı sunuyor. Tüketiciler sabit dosya masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı ödeme seçeneğinden düşük faiz oranları ile yararlanabiliyor. Ayrıca müşterilerden kredi işlemleri sırasında ekspertiz ücreti de alınmıyor.

Halkbank olarak herkesin sağlam, kaliteli ve çağdaş olanaklara sahip konut edinme hakkına sahip olduğuna inandıklarını ifade eden Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, ‘Bunu gerçekleştirmek için TOKİ borçlularına özel bir kredi kampanyası başlattık. Sunduğumuz uygun koşullu kredilerle vatandaşlarımızın geri ödemelerini daha düşük bir tutar üzerinden ve sıkıntı çekmeden yapabilmelerine olanak sağlıyoruz’ diye konuştu.

Kampanya, Halkbank’ın satışına aracılık etmediği TOKİ konutları için de geçerli olacak ve 19 Ekim 2012’ye kadar devam edecek.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
erkan
9 yıl önce

şubelerinizi arıyorum ama ulaşamıyorum kampanya hakkında faiz ve ödeme koşulları öğrenebilirsem sevinirim

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x