Halkbank Toki kredi kampanyası ile %20 indirim fırsatı

  • 21 Kasım 2011
Halkbank Toki kredi kampanyası ile %20 indirim fırsatı

Toki’den ev alıp taksitlerini ödeyenlere yönelik peşin ödeme kampanyasını duyuran Toki,borcunun kalan kısmını peşin ödeyenlere çok özel indirim sunuyor.Bu indirim kampanyasından yararlanabilmeniz için Halkbank yüzde 20 indirimle kapatma imkânı sunuyor. Kampanyadan, borçlarını kapamak için 21 Kasım- 19 Aralık tarihleri arasında Halkbank’tan konut kredisi kullananlar yararlanabiliyor. TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında kullanılan kredilere cazip faiz oranları ve masrafsız seçenek avantajları sunuluyor.

Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında bankadan konut kredisi kullanarak TOKİ’ye borçlarını tek seferde kapatmak isteyen tüketicilere yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Tüketiciler sabit dosya masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı ödeme seçeneğinden düşük faiz oranları ile yararlanabiliyor. Ayrıca müşterilerden kredi işlemleri sırasında ekspertiz ücreti de alınmıyor.

Kampanya, Halkbank’ın satışına aracılık etmediği TOKİ konutları için de geçerli olacak ve 19 Aralık 2011’e kadar devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. fatih alağöz dedi ki:

    benim bu kampanyadan nasıl yararlanırım

  2. admin dedi ki:

    En yakın Halkbankası şubesine giderek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  3. irfan YILMAZ dedi ki:

    TOKI İÇİN YÜZDE 20 İNDİRİM 2012 YILI İÇİN GEÇERLİMİ? BİLGİ VERİRSENIZ SEVINIRIM.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.