Kampanya ve İndirim Haberleri

Hsbc ihtiyaç kredisi kampanyası %0.89 faiz oranlı 75.000 TL

  • 06 Haziran 2014
Hsbc ihtiyaç kredisi kampanyası %0.89 faiz oranlı 75.000 TL

HSBC güvenli müşteri ile sorunlu müşteriyi aynı şartlarda değerlendirmiyor ve ödemelerini düzenli yapanlara özel ihtiyaç kredisi kampanyasında %0.89 faiz oranı ile 75.000 TL kredi fırsatı sunuyor. Kampanyada Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu’ndaki kredi notu 1.650 üzerinde olan müşteriler, 12 aya kadar %0.89, 13-24 ay vadelerde %1.09, 25-36 ay vadelerde ise %1.15 faiz oranı ile kredi kullanabilecek. Dosya masrafı ise tüm vade ve tutarlar için 250 TL (+ BSMV) olacak.

HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan, “Müşteri odaklı bankacılık anlayışımızın göstergesi olan yeni bir kampanya ile yine müşterilerimizin yanındayız. HSBC Türkiye olarak önceliğimiz, koşullar ne olursa olsun müşterilerimizin hayatına değer katacak ürün ve hizmetler geliştirmek, ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak onlara her zaman en iyi fiyatlamayı sunabilmek. Yeni kampanyamızı, HSBC’nin global tecrübesiyle, tüm dünyadaki kredi notuna bağlı benzer uygulamalarımızdan esinlenerek hayata geçirdik. Kampanya ile müşterilerimizi, hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştıracağımıza inanıyoruz. Bireysel kredi veya kredi kartı ödemelerini zamanında ve düzenli bir şekilde gerçekleştiren müşterilerimize, düşük faiz avantajını yaşatacağız.” dedi.

Banka ödemelerini aksatmadan yapanlar için, düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmaya olanak sağlayan kampanyadan yararlanmak isteyenler, T.C. kimlik numaraları ve aylık gelir bilgilerini 4499’a SMS atarak kolayca başvuruda bulunabiliyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
7 yıl önce

BU KREDİNİZ HALEN DEVAM EDİYORMU.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x