HSBC hisse senedi işlemlerinde %15 komisyon iade fırsatı

  • 14 Aralık 2010
HSBC hisse senedi işlemlerinde %15 komisyon iade fırsatı

HSBC ile hisse senedi kampanyasında 1 Aralık – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında 50.000 TL ve üzeri işlem hacmine ulaşmanın hediyesi, %15 komisyon iadesi.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya, 1 Aralık � 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerli olup HSBC Bank Şubeleri, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı www.hsbc.com.tr ve HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111 aracılığıyla yapılan tüm hisse senedi işlemleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan, Ocak � Kasım 2010 tarihleri arasında hiç hisse senedi işlemi yapmamış yeni ve mevcut müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Kampanya döneminde 50.000 TL ve üzeri işlem hacmi gerçekleştiren müşterilerimize %15 komisyon iadesi yapılacaktır.
  • Kampanya işlem hacmi hesaplamasına takas tarihi 1 Aralık � 31 Aralık 2010 olan işlemler dahil edilecektir.
  • Ortak hesaplarda gerçekleştirilecek işlem hacimleri, ortak hesaplara yapılacak komisyon iadelerinin hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Ortak hesaplarda gerçekleştirilen işlem hacimleri müşterilerin diğer hesaplarındaki hacimleri ile birleştirilemez.
  • Müşterilerimiz HSBC Bank Telefon Bankacılığı 4440111�i arayıp kampanya katılım işlem hacmi ve kampanya hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler, kampanya dönemi boyunca gerçekleştirdikleri işlem hacmini öğrenebilirler.
  • Kampanya dönemi sonunda Bankamız sistemlerinden temin edilecek müşteri bazlı hisse senedi işlem hacmi raporuna istinaden, kampanya kriterleri dahilinde belirlenen komisyon iadeleri, 31 Aralık’ı takip eden 5 işgünü içinde, müşteriye ait yatırım hesabına yapılacaktır.

Kampanyadan sadece gerçek kişiler yararlanabilir. Hisse senetlerinin getirisi, yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. HSBC Bank, HSBC Yatırım ve HSBC Portföy Yönetimi personeli bu kampanyadan yararlanamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.