ING Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

  • 19 Temmuz 2011
ING Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

ING Bankası yeni duyurduğu kampanya ile , basın sektörü çalışanlarının 24 Temmuz “Basın Bayramı”nı özel bir kampanya ile kutluyor. 14 Temmuz’da başlayıp 22 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanya ile basın mensupları sadece yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Üstelik dosya masrafı da ödemeyecek.

Meslek gruplarına yönelik avantajlı kredi paketleri geliştiren ING Bank, basın sektörü çalışanlarına çok avantajlı bir ihtiyaç kredisi paketi hazırladı. 24 Temmuz Basın Bayramı için tasarlanan ihtiyaç kredisi paketi ile basın mensuplarına özel avantajlar sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen basın mensupları yeni kredi kullanabilecekleri gibi mevcut kredi ve kredi kartı borçlarını da ING Bank’a transfer edebilecekler.

Kampanya kapsamında tüm basın sektörü çalışanları, 14-22 Temmuz tarihleri arasında 18 ay vadeye kadar yüzde 1,30, 24 ve 36 ay vadede ise yüzde 1,40 faiz oranıyla, 10 bin TL ve 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Üstelik bu çok avantajlı kampanyada dosya masrafı da yok.

ING Bank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cenk Tabakoğlu konuya ilişkin; “ING Bank olarak çeşitli meslek gruplarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak, avantajlı kredi paketleri hazırlıyoruz. Bu çalışmamız kapsamında basın çalışanları için önemli bir gün olan 24 Temmuz Basın Bayramı için yeni bir kredi paketi hazırladık. Habere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmamızı sağlayan bu değerli meslek grubu üyelerine uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi kullanmalarını sağlıyoruz” dedi.

Örnek Tablo:

Örnek Toplam
Maliyet Tablosu
Kredi TutarıKredi Vadesi
(Ay)
Toplam MasrafAylık Toplam Maliyet OranıYıllık Toplam Maliyet Oranı
Dosya MasrafıSigorta Masrafı
(Senelik)
İhtiyaç Kredisi*10,000TL120 TL61 TL1.66%19.90%
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ