ING bank emekli kampanyası 3 çeyrek altın hediye

 • 07 Ocak 2015
ING bank emekli kampanyası 3 çeyrek altın hediye

ING bank emeklilere özel kampanyasında emekli maaşını taşıyanlara özel 3 adet çeyrek altın hediye ediyor. Maaşını taşıyanlara 2 altın, kredi kartı kullananlara 3 altın hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak, 2 çeyrek altın değerinde hediye fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak, 10.000 TL ve üzeri tutarda, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda 1 çeyrek altın daha, toplamda 3 çeyrek altın değerine kadar hediye kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  Bütün banka ATM’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyaçlarınız için size özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
 • ING Bank Telefon Bankacılığı’ndan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üstelik, aradığınızda menüde hiç dolaşmadan, direkt size özel müşteri temsilcilerimizden ayrıcalıklı hizmet alırsınız.
  Destek Hesap ile maaş gününüzü beklemeden, hesabınızda para olmasa bile nakit çekebilirsiniz.
  Özel asistan hizmeti ile 0212 328 28 28’i arayarak ücretsiz tıbbi bilgi ve danışmanlık ile ambulans imkânından faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyadan, 700 TL ve üzeri tutarda maaşını 4 yıl bankamızdan almayı taahhüt eden, maaşı bankamıza yatmış ve Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) sahibi müşteri, bir defa yararlanabilir. 1 çeyrek altın 1.61 gr. olup, maaşı bankamıza yatan müşterinin altın hesabına, gr. cinsinden yatırılır. Taahhüde aykırılıkta, ilgili tarihte verilen gr. altın karşılığı TL müşteriye borç yansıtılır.
 • Kampanyadan, 10 bin TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan ve 700 TL ve üzeri tutarda maaşını 4 yıl bankamızdan almayı taahhüt eden, maaşı bankamıza yatmış ve Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) sahibi müşteri, bir defa yararlanabilir. 1 çeyrek altın 1.61 gr. olup, maaşı bankamıza yatan ve kredi kullanımı gerçekleşen müşterinin altın hesabına, gr. cinsinden yatırılır. Taahhüde aykırılıkta, ilgili tarihte verilen gr. altın karşılığı TL müşteriye borç yansıtılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ