ING bank emekli maaşı taşıyana 3 çeyrek altın hediye

  • 07 Nisan 2014
ING bank emekli maaşı taşıyana 3 çeyrek altın hediye

ING bank emekli maaşını taşıyanlara özel kampanyasında 3 çeyrek altın hediye ediyor ama işi biraz abartarak 10.000 TL kredi kullanan emeklilere hediye altın sunuyor.

Emekli maaşını ING’ye taşıyan Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 1 çeyrek altın,  Emekli maaşını ING’ye taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor!

Kampanya Ayrıntıları

  • Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak, 1 çeyrek altın hediye fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak, 10.000 TL ve üzeri tutarda, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda 2 çeyrek altın daha hediye. Toplamda 3 çeyrek altına kadar hediye kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • ING Bank Telefon Bankacılığı’nda size özel müşteri temsilcilerimizden öncelikli hizmet alabilirsiniz.
  • Ortak nokta ATM nakit çekim ücreti size özel %60 indirimli
  • Destek Hesap ile maaş gününüzü beklemeden, hesabınızda para olmasa bile nakit çekebilirsiniz.
  • Maaşınızı 3 ayda 1 alıyorsanız, 3 ayda 1 ödemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
  • Özel asistan hizmeti ile 0212 328 28 28’i arayarak ücretsiz tıbbi bilgi ve danışmanlık ile ambulans imkânından faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan, maaşını 4 yıl bankamızdan almayı taahhüt eden, maaşı en geç 30 Eylül 2014’e kadar bankamıza yatmış ve Destek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) başvurusunda bulunmuş ilk 25.000 emekli müşteri, bir defa yararlanabilir. 1 çeyrek altın 1.754 gr. olup, maaşı bankamıza yatan ve kredi kullanımı gerçekleşen müşterinin altın hesabına, gr. cinsinden yatırılır. Taahhüde aykırılıkta, ilgili tarihte verilen gr. altın karşılığı TL müşteriye borç yansıtılır.

Kampanyadan, 10 bin TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan ve maaşını 4 yıl bankamızdan almayı taahhüt eden, maaşı en geç 30 Eylül 2014’e kadar bankamıza yatmış ilk 25.000 emekli müşteri, bir defa yararlanabilir. 1 çeyrek altın 1.754 gr. olup, maaşı bankamıza yatan ve kredi kullanımı gerçekleşen müşterinin altın hesabına, gr. cinsinden yatırılır. Taahhüde aykırılıkta, ilgili tarihte verilen gr. altın karşılığı TL müşteriye borç yansıtılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ