ING bank kobi kredi kampanyası 2011

  • 18 Ekim 2011
ING bank kobi kredi kampanyası 2011

Bayram kredisi kampanyaları devam ediyor.2011 kurban bayramına özel kredi kampanyasını duyuran ING Bank şimdide kobilere özel kredi kampanyası başlattı.Sson dönemde ülke genelinde meydana gelen sel felaketlerinden etkilenen KOBİ’lere yardım elini uzatıyor.

ING Bank, KOBİ ve Ticari Bankacılık, son dönemde Türkiye genelinde meydana gelen sel felaketlerinde zarara uğrayan KOBİ müşterilerinin mevcut kredi ödemelerini öteliyor. ING Bank yeni kullandırılacak krediler için ise zarara uğramış KOBİ’lere ek avantajlar sunuyor.

Bu çerçevede yeni kullanılacak kredilerde aylık yüzde 1,20 faiz oranı sunulurken, masraf ve komisyon ücreti de alınmayacak. Maksimum 36 ay vadeyle 100 bin TL’ye kadar kullanılabilecek kredilerde üç ay ödemesiz dönem imkânı da sunuluyor.

Son olarak Antalya’da meydana gelen sel felaketinden büyük üzüntü duyduklarını ifade eden ING Bank KOBİ ve Ticari Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yaprak Soykan, mevcut kredi ödemelerini erteleyerek ve 3 ay ödemesiz kredi imkanı sağlayarak ülke genelinde selde zarar gören KOBİ’lere bir nebze olsun destek olmak istediklerini belirtti. 2009 yılında “Aslan KOBİ” ile KOBİ müşterilerini yepyeni bir bankacılık yaklaşımıyla tanıştırdıklarını da hatırlatan Yaprak Soykan “Kriz zamanında KOBİ ve Ticari müşterimize Ç.A.R.E (Çözüm Arama Ekipleri) ekiplerimizle ulaştık. Onların, kriz dönemindeki ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ettik ve gerektiğinde kredilerini tekrar yapılandırdık. Kriz dönemi gerçekleştirdiğimiz bu özel yapıya dayanan hizmetlerimizi Antalya’da yaşanan sel felaketi gibi durumlarda ihtiyaçlar paralelinde farklılaştırıyor olacağız. Bu noktada, ING Bank’ın duyarlılığı, esnek hizmet anlayışı ve akıllı çözümleri devreye girmeye devam edecek” dedi.

ING Bank’ın sunduğu bu imkândan yararlanmak için işletmelerin 31 Aralık 2011 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. coşkun kudu dedi ki:

    6000 Tl. Bayram kredisi almak istiyorum.Vadesi 12 Ay.Kesindiler ve faiz oranı ile geri ödenecek aylık taksitleri ne şekilde olacak. Bilgi verirseniz sevinirim. Aynı zamanda sizin müşterinizim.Sizden araba krediside kullandım.İyi çalışmalar.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.