ING bankası emeklilere 2 kat promosyon kampanyasında 900 TL hediye

  • 02 Ağustos 2017
ING bankası emeklilere 2 kat promosyon kampanyasında 900 TL hediye

ING bankasından yeni emeklilere özel muhteşem bir promosyon kampanyası başlattı. Yasal zorunluluk gereği tüm bankalara emeklilere 450 TL’ye kadar promosyon ödemek zorundaydı. ING bu ödemelerin 2 katını emeklilere sunuyor.

Yeni emekli maaşınızı ING’den alarak 3 yıl süre ile almayı taahhüt eden ve 10.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan 1000 TL’ye kadar maaş alanlar 600 TL, 1000-2000 TL arasında maaş alanlar 750 TL ve 2000 TL üzeri emekli maaşı alanlar 900 TL promosyon alacak.

Ayrıca, vadesiz mevduat hesabından bir otomatik ödeme talimatı verip, 10 bin TL ve üzeri tutarda 36 ay ve üzeri vadelerde ihtiyaç kredisi kullananların ise promosyonunu ikiye katlıyor. Bu kapsamda aylık emekli maaşı 1.000 TL’ye kadar olan emeklilere 600 TL 1.000 TL ve 2 bin TL arasında olanlara 750 TL 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 900 TL net promosyon ödemesi yapılıyor.

Üstelik maaşını ING Bank’tan alan emekliler tüm diğer banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor ve kendilerine özel müşteri temsilcisi ile Çağrı Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

ING Bank emeklilere özel avantajlar sunuyor
ING Bank, emekli müşterilerine uzun zamandır sunduğu özel avantajlara yenilerini ekledi. Maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler promosyon ödemelerinin yanı sıra bir çok bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok daha uygun koşullarda yararlanma imkanına kavuşuyor. ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayan emekliler, 7/24 doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerine bağlanarak ayrıcalıklı hizmet alabiliyor. Ayrıca bütün banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.