ING bonus giyim, market, eğitim ve kırtasiye her 100’e 10 TL hediye

  • 21 Ağustos 2015
ING bonus giyim, market, eğitim ve kırtasiye her 100’e 10 TL hediye

ING Bonus 2015 okul alışveriş kampanyası kapsamında bonus üyesi giyim, market, eğitim ve kırtasiye  sektörlerinden yapacağınız her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL bonus kazanacaksınız.

katılım için KAZAN yazın, 2205’e gönderin!

Kampanya Ayrıntıları 

21 Ağustos – 27 Eylül 2015 tarihleri arasında tek seferde Bonus Üye İşyeri olan giyim, market, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Sanal kartlar, sanal pos ve MoTo işlemleri kampanyaya dahildir.
Kampanyaya sadece Bonus Üye İşyeri olan giyim , market , eğitim ve kırtasiye sektörlerinde yapılacak harcamalar dahil edilecektir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Gönderilen SMS’ler, ING Bank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanya dahilinde her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonuslar 2 Ekim 2015 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan bonuslar 10 Ekim 2015’te geri alınacaktır.
ING Pegasus Plus Kart’lar ve Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.