ING masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası 2012

  • 13 Şubat 2012
ING masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası 2012

Nakit ihtiyacı olanlara özel ihtiyaç kredisi kampanyası ING Bank şubelerinde sizleri bekliyor.ING’de ayda 95 TL’den başlayan taksitlerle 6 bin TL ihtiyaç kredisi en uygun kredi faiz oranını kaçırmayın!
ING Bank, her türlü nakit ihtiyacınıza çözüm sunan yeni kampanyasında masrafsız ve aynı gün içinde kredi kullandırıyor. 29 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kampanya dahilinde 6 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi 60 ay vadeyle, 95 TL’den başlayan taksitlerle kullanılabilecek.

12.000 TL’ye kadar olan kampanyada ING Bank müşterilerine piyasadaki masrafsız krediler içinde son derece cazip oranlarından biri olan yüzde 1,30 faiz oranı ile dosya masrafsız ve komisyonsuz kredi kullanma imkânı sunuyor.

Örnek Tablo:

Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Faiz OranıDosya Masrafı / KomisyonSigorta Masrafı (Senelik)Aylık Taksit TutarıAylık Toplam Maliyet OranıYıllık Toplam Maliyet Oranı
6.000 TL601,30%0 TL59 TL95 TL1,60%19,19%

Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ile yıllık sigorta masrafı dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredinin taksitleri ilk sene 95 TL olup her sene yaklaşık %29 oranında artacaktır.
ING Bank günün koşullarına göre faiz oranını, kampanya içeriği ve süresini değiştirme, gerektiğinde kefil talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ