Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası bankamatik kart 4 kampanya 17 – 31 Mart 2021

 • 17 Mart 2021
İş bankası bankamatik kart 4 kampanya 17 – 31 Mart 2021

İş bankası bankamatik kart sahiplerine özel 4 kampanya birden birleşti. Dörtlü kampanyada seçeceğiniz 4 farklı sektörden her birinden 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak 75 TL değerinde maxi puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya maximum mobilden 17 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Kredi Kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya Detayları:
• Kampanya kapsamında yalnızca sektör seçimi yapılıp katılım gerçekleştirildikten sonra gerçekleştirilen alışverişler dikkate alınacaktır. Sektörler seçildikten ve katılım sağlandıktan sonra seçilen sektörlerde değişiklik yapılması mümkün olamamaktadır. Kampanyaya dahil olan sektörlerin ikonları ve açıklamaları için lütfen tıklayınız.
• Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
• Seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişin tamamlanmasının ardından 75 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 75 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
• E-ticaret sektörü seçilmesi durumunda yapılacak işlemlerin e-ticaret işlemi olarak sayılabilmesi için listede yer alan işyerlerinde yapılması gerekmektedir. E-ticaret sektörüne dahil edilecek işlemlerin yapılabileceği işyeri listesi için lütfen tıklayınız. İlgili liste içerisinden gerçekleştirilen işlemler satın alınan ürün kategorisinin ait olduğu sektöre bakılmaksızın kampanya kapsamında e-ticaret olarak değerlendirmeye alınacaktır.
• Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 7 Nisan 2021 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup,MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Nisan 2021 (bu tarih dahil)’dir. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Maxipara kartlarda geçerli combo oldu iyi oldu market seçilerek diğer market kampanyasıyla ayrı bir combo

 2. F.K. dedi ki:

  Cüzdan yüklemeleri hariç tir yazıyor. Ayrıca tren d yol da yok arkadaşlar.

 3. Anonim dedi ki:

  bu kampanya bende çikmiyor sebebini anlamadim.

 4. yk dedi ki:

  Bende görünmüyor. Katılan oldu mu?

 5. Anonim dedi ki:

  Katıldık, max mobilde en alt sıralara koymuşlar. İyice aşağılara inin bulursunuz.

 6. Herhangi birisi dedi ki:

  Görünmüyor

 7. Anonim dedi ki:

  Trendyol sektör bilgisi mobilya deklarasyon olarak mı geçiyor yoksa giyim mi?

 8. AbdllhY dedi ki:

  Sevgili Arkadaşlar Max.Mob.da bulmak için max.mob. kampanyalara giriniz üstte arama yerine “Bankamatık” yazınız direkt çıkıyor bilginize…

 9. Anonim dedi ki:

  Anononim ne demek istediniz kombo oluyor deeken

 10. Anonim dedi ki:

  Bu dortlu turnuvanın kampanyami bundan daha zor bi kampanya olyrmu yu diyorum is bankasına

 11. AbdllhY dedi ki:

  yukarıdaki kampanyada 07.04.2021 de yatması gereken 75 tl hala yatmadı bilginize…

BİR YORUM YAZ