İş bankası bankamatik kart 50 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2019

 • 01 Haziran 2019
İş bankası bankamatik kart 50 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2019

İş bankası bankamatik kart sahipleri tüm sektörlerden yapacakları her 150 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Bankamatik Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılacak fatura ödemeleri ve sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında ilgili tarihler arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri Bankamatik Kartı alışverişinde 10 TL, toplamda ise 50 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yapılacak 150 TL ve üzeri tutarda Bankamatik Kartı alışveriş işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri tutardaki Bankamatik Kartı işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. Kampanya kapsamında 1 Haziran 2019 00:01 ile 30 Haziran 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 9 Temmuz 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Temmuz 2019 (bu tarih dâhil)’dur. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. F.K. dedi ki:

  Bu kampanya önceki kampanyalar gibi değil arkadaşlar. Kampanya detaylarında yazmıyor ama ilk 150 TL sonrası 10 TL vermeye başlıyor ve toplam 5 yerine 6 adet olması gerekiyor. Umarım hata düzeltilir.

 2. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Aynen bu ay ilk alışveriş sonrası yapmışlar kampanyayı toplam 6 tane alışveriş yapmak gerekiyor

 3. AY dedi ki:

  sn arkadaşlar yukarıdaki kampanya ile ilgili iş bankasına sorduğum soruya gelen mesajı paylaşıyorum yani alışveriş sayısı 6 değil yine 5 saygılarla… Sayın A Y

  1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde ve farklı günlerde Bankamatik Kartı ile gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda ise 50 TL MaxiPuan hediye kampanyası düzenlenmiştir.

  Kampanya kapsamında ilgili tarihler arasında tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri Bankamatik Kartı harcaması yapılması gerekmekte olup, herhangi bir üye işyeri zorunluluğu bulunmamaktadır. Kampanyaya Bankamatik Kartı ile yapılacak e-ticaret harcamaları ve fatura ödemeleri ise dahil edilmeyecektir.

  Belirttiğiniz konuyla alakalı olarak ekran görüntüsünü tarafımızla paylaşmanız durumunda detaylı inceleme yapılabilecektir.

  Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin hak ettikleri MaxiPuan’lar 09.07.2019 tarihinde kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 19.07.2019 (bu tarih dahil)’dir.

  Bilgilerinize sunarız.

 4. F.K. dedi ki:

  6 adet olmasıyla ilgili bende ekran görüntüsü vardı ama sildim sanırım tühh.

 5. Free puan dedi ki:

  harcama cetveli gözükmüyor??

 6. F.K. dedi ki:

  maalesef bir haftadan beri harcama cetveli görülmüyor. Bankanın dönüşü: bankamatik harcamalarında da cetvelin görülmesi için çalışmalarımız devam etmektedir şeklinde oldu.

 7. F.K dedi ki:

  Banka geri döndü arkadaşlar. Uygulama içerisinde yer alan sayacta hatali gösterim olduğu Tespit edilmiş olup, çözümü için gerekli çalışma başlatıldıgini belirtmişler.
  Ancak cetvelin bundan sonra olup olmayacağını pek bi yuvarlak konuşmuşlar anlamadım :)

 8. AY dedi ki:

  sn FK cetvele bu kadar takılmayın alışveriş yaptığınız iş yerinin MCC kodu kampanya ile uyumluysa fayda sağlarsınız zaten bu kamp. için 6 değil klasik 5 *150 alışverişe 50 tl maxipuan veriyor.. saygılarla..

 9. F.K. dedi ki:

  Eskiden kaç tane yaptım, kaç tane kalmış diye takip ve kontrol ediyordum faydalı oluyordu. Yine düzelecek deniliyor ama bakalım.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.