Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası bankamatik kart 50 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2019

 • 01 Haziran 2019
İş bankası bankamatik kart 50 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2019

İş bankası bankamatik kart sahipleri tüm sektörlerden yapacakları her 150 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Bankamatik Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılacak fatura ödemeleri ve sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında ilgili tarihler arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri Bankamatik Kartı alışverişinde 10 TL, toplamda ise 50 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yapılacak 150 TL ve üzeri tutarda Bankamatik Kartı alışveriş işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri tutardaki Bankamatik Kartı işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. Kampanya kapsamında 1 Haziran 2019 00:01 ile 30 Haziran 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 9 Temmuz 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Temmuz 2019 (bu tarih dâhil)’dur. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. F.K. dedi ki:

  Bu kampanya önceki kampanyalar gibi değil arkadaşlar. Kampanya detaylarında yazmıyor ama ilk 150 TL sonrası 10 TL vermeye başlıyor ve toplam 5 yerine 6 adet olması gerekiyor. Umarım hata düzeltilir.

 2. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Aynen bu ay ilk alışveriş sonrası yapmışlar kampanyayı toplam 6 tane alışveriş yapmak gerekiyor

 3. AY dedi ki:

  sn arkadaşlar yukarıdaki kampanya ile ilgili iş bankasına sorduğum soruya gelen mesajı paylaşıyorum yani alışveriş sayısı 6 değil yine 5 saygılarla… Sayın A Y

  1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde ve farklı günlerde Bankamatik Kartı ile gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda ise 50 TL MaxiPuan hediye kampanyası düzenlenmiştir.

  Kampanya kapsamında ilgili tarihler arasında tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri Bankamatik Kartı harcaması yapılması gerekmekte olup, herhangi bir üye işyeri zorunluluğu bulunmamaktadır. Kampanyaya Bankamatik Kartı ile yapılacak e-ticaret harcamaları ve fatura ödemeleri ise dahil edilmeyecektir.

  Belirttiğiniz konuyla alakalı olarak ekran görüntüsünü tarafımızla paylaşmanız durumunda detaylı inceleme yapılabilecektir.

  Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin hak ettikleri MaxiPuan’lar 09.07.2019 tarihinde kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 19.07.2019 (bu tarih dahil)’dir.

  Bilgilerinize sunarız.

 4. F.K. dedi ki:

  6 adet olmasıyla ilgili bende ekran görüntüsü vardı ama sildim sanırım tühh.

 5. Free puan dedi ki:

  harcama cetveli gözükmüyor??

 6. F.K. dedi ki:

  maalesef bir haftadan beri harcama cetveli görülmüyor. Bankanın dönüşü: bankamatik harcamalarında da cetvelin görülmesi için çalışmalarımız devam etmektedir şeklinde oldu.

 7. F.K dedi ki:

  Banka geri döndü arkadaşlar. Uygulama içerisinde yer alan sayacta hatali gösterim olduğu Tespit edilmiş olup, çözümü için gerekli çalışma başlatıldıgini belirtmişler.
  Ancak cetvelin bundan sonra olup olmayacağını pek bi yuvarlak konuşmuşlar anlamadım :)

 8. AY dedi ki:

  sn FK cetvele bu kadar takılmayın alışveriş yaptığınız iş yerinin MCC kodu kampanya ile uyumluysa fayda sağlarsınız zaten bu kamp. için 6 değil klasik 5 *150 alışverişe 50 tl maxipuan veriyor.. saygılarla..

 9. F.K. dedi ki:

  Eskiden kaç tane yaptım, kaç tane kalmış diye takip ve kontrol ediyordum faydalı oluyordu. Yine düzelecek deniliyor ama bakalım.

 10. Anonim dedi ki:

  Bu kampanya kapsamında puan yüklemesi yapılan var mı?

 11. AY dedi ki:

  sn Anonim benimde yüklenmedi gece yarısını geçip tarih 10 Temmuzu gösterince müşteri temsilcisini arayıp şikayet kaydı açtırdım…

 12. Hasanali dedi ki:

  Sayın Anonim ben 4 kere alışveriş yaptım.Bugun 40 TL puan yattığı mesajı geldi

 13. F.K. dedi ki:

  Bana da henüz yüklenmemiş. (10.07.2019 08.00)
  İş bankasında geç yüklenme pek olmazdı ama

 14. Happiness dedi ki:

  Puan yatmadı, kayıt açtırdım bekliyoruz bakalım

 15. F.K. dedi ki:

  aynı sıkıntı bende de oldu, kayıt açtırdım bakalım.

 16. Anonim dedi ki:

  Şikayet Kaydı açtırıp sonuç cevap alan var mı? Kayıt açtıralı 6 gün oldu halen çözüm yok

 17. AY dedi ki:

  birşey değil nesrin hnm… benimde henüz sonuçlanmadı ki kampanya yükleme süresi biter bitmez yani 10 temmuzun ilk dakikalarında şikayet kaydı açtırdım henüz sonuçlanmadı bilgi vereceğim sizlere..

 18. F.K. dedi ki:

  Bana da henüz dönmediler.

 19. AY dedi ki:

  bugün aradılar ve baktım iş bankası bankamatik puanları yatmış bilginize…

 20. Happiness dedi ki:

  AY bilgi için teşekkürler, benimde puan yatmış.

 21. AY dedi ki:

  :) bir şey değil arkadaşlar fayda hacmi bayağı düştü.. 50 tl artık çok önemli… ciğer artık kasabın çift kilitli derin dondurucusunda kedi kükrese de miyav desede artık işi çok zor….

 22. F.K. dedi ki:

  Selam arkadaşlar, vakıfbank’tan bana özel “Bankomat Kart’tan Size Özel 20 TL Bankomat Para Hediyemizle Yanındayız!” şeklinde e-posta geldi. YAZ yazıp kartın son 6 rakamını 5724 e sms attım. 31/07/2019 tarihine kadar 200 TL lik alışverişe 20 TL Bankomat para verecek. Eşime böyle bir e-posta gelmemesine rağmen o kart içinde sms attım ve kabul oldu. Sizde deneyin isterseniz.
  Saygılarımla.

 23. mehmet dedi ki:

  F.K. ben de sizin gibi yaptım ve kampanyaya dahil oldum, öncelikle teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için…Yalnız kampanya hakkında herhangi bir bilgi bulamadım. 200 lira harcama tek seferde mi olacak yoksa toplamda mı olacak?

 24. F.K. dedi ki:

  Rica ederim Mehmet bey. Bana gelen e-posta da çok detaylı değil ama anladığım kadarıyla 31 Temmuz tarihine kadar toplamda 200 TL harcamaya ulaşmamız gerekiyor. Yapılan alışverişlerde kategori ve tutar sınırlaması olduğunu zannetmiyorum, toplamda 200 TL ye ulaşmamız yeterli zannederim.

 25. mehmet dedi ki:

  Teşekkür ederim F.K.

BİR YORUM YAZ