İş bankası bankamatik kart alışveriş kampanyası 28-31 Aralık 2020

  • 29 Aralık 2020
İş bankası bankamatik kart alışveriş kampanyası 28-31 Aralık 2020

İş bankası bankamatik kart sahiplerine özel kampanya kapsamında farklı günlerde yapacağınız her 175 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 28-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, Maximum Genç Bankamatik Kartı

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Bankamatik Kartı’nın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılan Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır, kullanılan MaxiPuanlar ise karta borç kaydedilebilecektir.
Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödemeler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Detayları: Aynı gün içerisinde Bankamatik Kartı ile 175 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden sadece 1 tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyada 28 Aralık 2020 00:01 ile 31 Aralık 2020 23:59 arasında yapılan alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları ve Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 8 Ocak 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

5 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Emrahh
3 yıl önce

Nesrin bu sitenin mobil uygulamasını yapmayı düşünmüyor musun

F.K
3 yıl önce

+1

Ali
3 yıl önce

+2

AbdllhY
3 yıl önce

+3

Muhammet
3 yıl önce

Çok iyi olur mobil uygulamasi

5
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x