İş bankası bankamatik kart giyim&kozmetik kampanyası 26-30 Eylül 2020

  • 26 Eylül 2020
İş bankası bankamatik kart giyim&kozmetik kampanyası 26-30 Eylül 2020

İş bankası bankamatik kart sahiplerine özel giyim&kozmetik kampanyası kapsamında yapacağınız her 150 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 45 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 26-30 Eylül 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında Bankamatik Kartları tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri giyim&kozmetik alışverişinde 15 TL, toplamda ise azami 45 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Bankamatik Kartları ile kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilecek e-ticaret alışverişleri de kampanyaya dahildir. Kampanya süresi içerisinde aynı gün içerisinde aynı işyerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışveriş işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. Aynı gün içerisinde farklı işyerlerinden gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri işlemler ise kampanyaya dahildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 45 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Abonelik
Bildir

10 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Vc
3 yıl önce

Trendyol cuzdan olurmu acaba
Uye işyeri şartı yok herhalde

Serhat
3 yıl önce

Arkadaşlar ben mi yanlış okuyorum aynı işyerinde yapılan alışveriş sayilmiyormus iyice abartilar artık Trendyol cuzdani deneyen olursa bilgi verirse sevinirim

F.K
3 yıl önce

üst bölümde dediğiniz gibi de bi sonraki cümlelerde aşağıdaki gibi Serhat bey.
“Kampanya süresi içerisinde aynı gün içerisinde aynı işyerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışveriş işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.”

Anonim
3 yıl önce

trendyol cüzdan oluyor mu?

Vc
3 yıl önce

Trendyol işlem geçersiz maximum elektıronık

Mahmut
3 yıl önce

Maximum lcw mağaza da geçerli sayıldı morhipo internet sayfasi gecerli sayildi maximum norhipo 100 tl kuponda veriyor 400 alışverişe 100tl indirim

Mahmut
3 yıl önce

Maximum trendyolda ki sektörü nedir

F.K
3 yıl önce

elektronik olmalı

F.K
3 yıl önce

daha önce bu sitede yayınlanan sektör bilgisinde giyim olarak yazılmış ancak geçenlerde arkadaşlardan birisi elektronik demişti sanırım.

Mahmut
3 yıl önce

Trendyol e ticaret maximumda

10
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x