Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası bankamatik kart kampanyası toplam 500 TL harcamaya 25 TL hediye

  • 02 Mayıs 2019
İş bankası bankamatik kart kampanyası toplam 500 TL harcamaya 25 TL hediye

İş bankası bankamatik kart sahipleri bu ay 1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapacakları toplamda 500 TL harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden alışveriş öncesi ve sonrasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında Bankamatik Kartı ile tek seferde ve farklı günlerde 50 TL’ye kadar olan tutarlarda (50 TL dahil) harcama yapılması gerekmektedir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen 50 TL’ye kadar olan (50 TL dahil) Bankamatik Kartı harcamalarının toplam 500 TL ve üzerine ulaşması durumunda 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında 1 Mayıs 2019 00:01 ile 31 Mayıs 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılacak fatura ödemeleri ve sanal POS üzerinden yapılacak e-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 13 Haziran 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 23 Haziran 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ