İş bankası bankamatik kart mobil ödeme kampanyası 4-24 Ağustos 2020

  • 04 Ağustos 2020
İş bankası bankamatik kart mobil ödeme kampanyası 4-24 Ağustos 2020

İş bankası bankamatik kart ile mobil ödeme yaparak 75 TL kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında farklı günlerde yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 75 TL maxi puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya maximum mobil üzerinden ​4-24 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında, tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinden 5 TL, toplamda ise 75 TL MaxiPuan kazanılacaktır.

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
F.K.
3 yıl önce

İş bankası musluğu kısmış iyice.

yildiranhan
3 yıl önce

Sayın F.K.;
Bütün bankalar musluğu kıstı ki ne kıstı… Artık puan işi bitti gibi bir şey; taksitler işe yararsa ne ala yoksa kredi kartı taşımak yavaş yavaş avantajlarını kaybediyor maalesef…

F.K.
3 yıl önce

Hiç sormayın Sayın Yildiranhan. Artık %7-8 i geçen puan oldu mu çok iyi der oldum. İş bankası ile combo güzel oluyordu artık onu da engellediler.

Ferhat tilki
3 yıl önce

Nesrin hanimin dikkatine.Hsbc yine yapmış yapacağını 150 tl ve üzeri alışveriş klasiği yine var 4 31 agustos arası farklı günde istediğin gibi alışveriş yapabilirsin.toplamda 100 tl nakitpuan.FIRSAT.nesrin hanım eklerseniz arkadaşlar bir an önce faydalanmaya baslasinlar

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x