İş bankası bankamatik kart temassız kampanyası 1-30 Eylül 2022

  • 06 Eylül 2022
İş bankası bankamatik kart temassız kampanyası 1-30 Eylül 2022

İş bankası bankamatik kart sahipleri iş yerlerinden kartlarının temassız özelliklerini kullanarak yapacakları farklı günlerde her 150₺ ve üzeri ödemelerinde 10₺ olmak üzere toplamda 150₺ değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyada oran güzel kredi kartı yerine banka kartı kullanılabilir.

Kampanyaya maximum mobilden 1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Yalnızca temassız işlem yapma özelliği aktif durumda olan Temassız Bireysel Bankamatik Kartları ve Temassız Maximum Genç Bankamatik Kartı kampanyaya dahildir. Müşterilerin temassız işlem yapma özelliği aktif durumda olan Bireysel Bankamatik Kartları ile POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirecekleri 150 TL ve üzeri temassız ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Aynı gün yapılan 150 TL ve üzeri kartlı temassız ödeme işlemlerinden yalnızca ilki kampanya kapsamındadır.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Temassız Özellikli Bireysel Bankamatik Kartları ve Temassız özellikli Maximum Genç Bankamatik Kartı dışındaki tüm kartlar kampanyadan hariç tutulmuştur. Temassız ödeme dışında kalan POS cihazlarından şifre girilerek yapılan işlemler, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil temassız ödeme işlemleri ile Sanal POS üzerinden yapılan alışverişler kapsam dışıdır. Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, sigorta ve prim ödemeleri ve fatura ödemeleri alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanya Detayları: Temassız özellikli Bireysel Bankamatik Kartı ile aynı gün tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilecek ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Maximum üye işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, kampanya kapsamında MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar 6 Ekim 2022 tarihinde son kullandığınız Bireysel Bankamatik Kartı’nıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022’dir (bu tarih dâhil).

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x