Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası bankamatik karta özel harcama kampanyası 1-31 Ağustos 2019

 • 01 Ağustos 2019
İş bankası bankamatik karta özel harcama kampanyası 1-31 Ağustos 2019

İş bankası bankamatik kartı sahiplerine özel harcama kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 3 adet 150 TL ve üzeri harcamada 15 TL, 6 adet harcamada 30 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya bu ay 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:  İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Bankamatik Kartı’nızın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılacak fatura ödemeleri ve sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında ilgili tarihler arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 3. Bankamatik Kartı alışverişinde 15 TL, 6. alışverişte ise toplam 30 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yapılacak 150 TL ve üzeri tutarda Bankamatik Kartı alışveriş işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri tutardaki Bankamatik Kartı işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. Kampanya kapsamında 1 Ağustos 2019 00:01 ile 31 Ağustos 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Eylül 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 16 Eylül 2019 (bu tarih dâhil)’dur. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. F.K. dedi ki:

  İş bankasında ilgili kampanyadan kazanılan puanı yatan oldu mu acaba arkadaşlar?

 2. Hasanali dedi ki:

  Sayın F.K ben 3 harcama yapmıştım. 15 TL yatmis

 3. F.K dedi ki:

  İş bankası kalite ve güveniyle öncü bir banka ama bana 2 defa puan yatması gerekirken yatırmadılar, talep açtıktan sonra kabul edip gönderdiler. Yine bi talep açayım olmazsa Sn Hasanali.

 4. AY dedi ki:

  sn F.K. ve arkadaşlar maalesef hemen hemen tüm bankaların bankamatik kartlarında benzer sıkıntılar oluşuyor bu konuda en sorunlu bankalar: deniz, teb ve işbankası ancak mutlaka düzeltiyorlar ancak işte can sıkıyor…

 5. Yakup GÖK dedi ki:

  Evet bende katılıyorum
  Tüm bankaların bankamatik kartlarında benzer sıkıntılar oluşuyor bu konuda en sorunlu bankalar deniz, teb ve işbankası ancak mutlaka düzeltiyorlar ama illaki müşteri temsilcisine kayıt açtırmak gerekiyor ancak işte can sıkıyor…

  BİR YORUM YAZ

 6. İzzet dedi ki:

  Bankamatik kampanya puanım 6 eylülde yattı.

 7. F.K dedi ki:

  Aynen dediğiniz gibi, kayıt açtırdıktan sonra puanım bugün yattı üstadlar.

BİR YORUM YAZ