İş bankası bankamatik kartı ile cinemaximum sinema bileti hediye

  • 30 Aralık 2013
İş bankası bankamatik kartı ile cinemaximum sinema bileti hediye

İş bankası İlk İmza Bankamatik Kartı sahipleri Cinemaximum sinemalarından 1 adet bilet alarak Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istedikleri film için çift kişilik bilet kazanıyor.

Kampanya Detayı:
1.10 Aralık 2013 – 10 Ocak 2014 tarihleri arasında Cinemaximum salonlarında, İlk İmza Bankamatik kartı ile 1 adet sinema bileti alan müşterilerimize Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sınırlı sinema bileti hediye edilecektir.
2.Kampanyaya yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapılan işlemler dahil edilecektir. Ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
3.Kampanyadan yalnızca İlk İmza Bankamatik kartı ile bilet alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
4.Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 17 Ocak 2014 tarihinde müşterilerimizin İlk İmza Bankamatik kartlarına yüklenecektir.
5.Hediye sinema biletleri Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istenilen filmde kullanılabilecektir.
6.Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 31 Mart 2014’tür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
7.Kampanya, Bankamatik kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sınırlı sinema bileti kazanabilecektir.
8.İlk İmza olmayan Bankamatik Kartı, kredi kartları, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9.İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.