İş bankası internet şubesi çekiliş kampanyası 17 Kasım 2014 – 04 Ocak 2015

 • 18 Kasım 2014
İş bankası internet şubesi çekiliş kampanyası 17 Kasım 2014 – 04 Ocak 2015

İş Bankası kazandırıyor. Şimdi mobil internet kanallarına giriş yapan müşteriler muhteşem hediyeler kazanma şansı yakalıyor. İş bankası  kampanya kapsamında  50 adet Apple iPhone 6 cep telefonu veya 50 adet GoPro Hero 3+ aksiyon kamerasından birini kazanma şansı sunuyor.

17 Kasım 2014 – 04 Ocak 2015 tarihleri arasında her hafta İnternet Şubesi, İşCep, İşPad ya da İşWap kullanarak şansınızı arttırın, hediyeleri kazanacak talihlilerden biri de siz olun!

İş Bankası Yeni Yıl Kampanyası kapsamında yapılacak çekilişle 50 kişiye IPHONE 6 16GB GOLD AKILLI TELEFON (Hat ve Kart Hariçtir) ve 50 kişiye Gopro HERO3+ Black Edition hediye edilecektir.

İşCep Kullanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Cep telefonunuzun tarayıcısından www.isbank.com.tr/indir adresine girerek İşCep’i indirebilir,

Müşteri No ya da Kredi Kart No bilgilerinden herhangi biri ve müşteri şifreniz/kredi kartı şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Şifreniz yoksa veya hatırlamıyorsanız İşCep’te ya da isbank.com.tr’deki “Anında Şifre” butonundan veya Bankamatiklerimizden şifrenizi oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  çekiliş ne zaman çekiliş sonucunu nasıl öğrenirim

 2. admin dedi ki:

  Çekiliş sonucu buradan sizlere duyurulacaktır.

 3. Anonim dedi ki:

  kardeşim çekiliş ne zaman sonuçları ne zaman açıklanacak yada kazanan talihliye sms veya telefon yoluyla bilgi veriliyormu?

 4. Anonim dedi ki:

  Ben bu işten birşey anlamadım?

 5. Anonim dedi ki:

  Bugun cekilmis olmali bilgisi olan?

 6. admin dedi ki:

  Sonuçlar Cuma günü Çekiliş sonuçları bölümümüzde yayınlanacaktır. https://kampanyabul.org/category/kampanyalar/cekilis-sonuclari

 7. Anonim dedi ki:

  16.01.2015’demi duyuru yapılacak

BİR YORUM YAZ