İş bankası internet şubesinde 50 TL hepsiburada.com çeki hediye

  • 15 Kasım 2013
İş bankası internet şubesinde 50 TL hepsiburada.com çeki hediye

İş bankası internet şubesinde hepsiburada.com adresinde Blue Pony , Converse ve  Fila marka ürünlerde geçerli olacak 50 TL indirim kuponu sizleri bekliyor. Kampana 15 – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında Maximum Kart veya Maximiles ile kampanyaya dahil markalardan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişte referans numaralarını kullanarak 50 TL indirim kazanıyor.

İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / Kart No / TCKN ve Müşteri Şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilere Banka sisteminde kayıtlı e-posta adreslerine www.hepsiburada.com‘da indirim sağlayacak referans numarasını içeren bir e-posta gönderiliyor.

Kendilerine e-posta ile iletilen referans numarasını Hepsiburada.com’da ödeme ekranındaki “Çek No” alanına giren müşteriler kampanya indiriminden yararlanıyor.

Kampanya yalnızca Hepsiburada.com’da yer alan Blue Pony , Converse ve  Fila markalarında geçerlidir.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya referans numarası 13 – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında İş Bankası İnternet Şubesi’ne giren bireysel müşterilerimizin banka sisteminde kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.
  • Kampanya referans numarası Hepsiburada.com’dan kampanyaya dahil markalarda Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte geçerli olup 50 TL tutarında indirim sağlamaktadır.
  • Referans numarası, hepsiburada.cominternet sitesinde ödeme ekranındaki “Çek No”  alanına girilerek kullanılabilir.
  • Kampanya yalnızca Blue Pony , Converse ve  Fila markalarında geçerlidir.
  • Kampanya referans numarası tek kullanımlık olup 30 Kasım 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ