İş bankası internet şubesinde hepsiburada.com 20 TL indirim kampanyası

  • 20 Mart 2013
İş bankası internet şubesinde hepsiburada.com 20 TL indirim kampanyası

İşbankası müşterileri internet şubesinden alacakları kod ile hepsiburada.com online alışveriş sitesinde 20 TL indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanyada 20 Mart –  31 Mart 2013 tarihleri arasında referans numarası kullanılarak Hepsiburada.com’da Maximiles veya Maximum Kart ile yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişte anında 20 TL indirim fırsatı sunuluyor. İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapan müşteriler giriş sayfasında “Bildirimler” alanında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde kampanya referans numaraları görüntüleniyor. İnternet Şubesi’nden aldıkları referans numarasını www.hepsiburada.com sayfasında ödeme ekranında yer alan “Çek No” alanına giren müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Detayları

  • Kampanya referans numarası İnternet Şubesi’nden 20 Mart –  31 Mart 2013 tarihleri arasında alınabilir ve Hepsiburada.com’da 31 Mart 2013 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak olan referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında “Bildirimler” alanında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak alınabilir.
  • Alınan referans numarası, arzu eden müşterilerin sistemde kayıtlı e-posta adresine referans numarasının hemen yanında yer alan “E-postama Gönder” butonu aracılığıyla gönderilebilecektir.
  • Hepsiburada.com’da Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişte referans numarası kullanılarak indirimden faydalanılabilir. Referans numarası 200 TL altı alışverişlerde geçerli değildir.
  • Referans Numarası tek kullanımlık olup, ChipGold , ziynet altın ile diğer altın ürünleri , hediye kartları , TL kartı ve TL yükleme hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Referans numarası, Hepsiburada.com internet sitesinde sepet ödeme ekranındaki “Çek No” alanına girilerek kullanılabilecektir.
  • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • İş Bankası ve Hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.