İş bankası karne hediye kampanyası 2021

  • 18 Haziran 2021
İş bankası karne hediye kampanyası 2021

Türkiye İş Bankası her yıl düzenlediği karne hediye kampanyası kapsamında 2021 karne gününe özel karnesini gösteren çocuklara hediye kitap fırsatı sunuyor. 14. kez düzenlenen kampanyada covid nedeniyle bu yıl kitaplar dijital olarak verilecek.

Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı, ülkemizde bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük kitap kampanyalarından olan “Karneni Göster, Kitabını Al”, bu yıl 14’üncü kez gerçekleştiriliyor. Proje kapsamında hediye edilen kitaplar, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl İş Bankası şubelerinden değil, www.kumbaradergisi.com ve Kumbara Dergisi uygulaması üzerinden dijital olarak sizlere sunuluyor.

İş Bankası, bu yılki kampanyada çocuklara, dünya klasiklerinden Felix Salten’in Bambi ve Arthur Conan Doyle’un Kayıp Dünya kitaplarını karne hediyesi olarak veriyor.

Kampanyada ayrıca, tüm dünyayı ilgilendiren küresel ısınma ve iklim değişikliği konusuna dikkati çekmek, çevre ve doğa konusunda çocukları bilinçlendirmek amacıyla TEMA Vakfı iş birliğinde hazırlanan İklim Hakkında Konuşalım kitapçığı da öğrencilerle buluşturuluyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x