Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası karne kampanyası 2019

  • 30 Mayıs 2019
İş bankası karne kampanyası 2019

İş bankası geleneksel karne kampanyası kapsamında bu yıl da karnesini gösteren öğrencilere kitap hediye edecek. 2019 2. dönem karneleri 14 Haziran tarihinde dağıtılacak. Karneler gösterilerek bu yıl Anna Sewell tarafından 1878 yılında kaleme alınmış bir dünya klasiği “Siyah inci” kitabı hediye edilecek.

Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı ve 12 yıldır devam eden, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı hedeflediği “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasında bu yıl da bir milyon kitap dağıtılacak.

İş Bankası, Bu seneki kitap kampanyasında çocukların karne sevincine, dünya edebiyatında hayvan sevgisi denildiğinde ilk akla gelen eserlerden biri olan ve 1878 yılında Anna Sewell tarafından kaleme alınan “Siyah İnci” ile ortak oluyor. Çocuklarımız, keyifle okuyacakları bu kitap ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterdiğimiz sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.

Kitaplar yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk eğitim evlerine de dağıtılacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da karnelerini alan tüm çocuklar kitaplarını İş Bankası şubelerinde ücretsiz alabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ