İş bankasından emeklilere yeni teklif 7500₺ promosyon

  • 01 Eylül 2022
İş bankasından emeklilere yeni teklif 7500₺ promosyon

Bankalar arasında emekli maaş promoson ödeme yarışı kızışıyor. İş bankası şimdi emeklilere 7500₺ promosyon yanında  referans olan iş bankası müşterilerine 500₺ hediye ediyor. Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecektir. Birçok banka emekli müşterisini kaçırmamak için gideceği bankanın teklifini eski müşterisine veriyor. Bu bakımdan maaşını taşımak istemeyenlerde mutlaka bankasını gidip pazarlık yapsın. Bankanıza gidip başka bankaya taşımak istediğinizi iletin bizde verelim diye aynı promoson için ek ödeme yapıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Eylül 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi’nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
yildiranhan
1 yıl önce

daha önce 5.000 TL olarak promosyon anlaşması yaptıysanız İşCep üzerinden Başvurular kısmından promosyon anlaşmanızı yenileyebilirsiniz.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x