Kampanya ve İndirim Haberleri

Şekerbank 2015 emekli maaşı kampanyası çeyrek altın hediye

  • 22 Ocak 2015
Şekerbank 2015 emekli maaşı kampanyası çeyrek altın hediye

Şekerbank kampanyaları 2015 yılında da emeklilere özel fırsatlarla devam ediyor. Şekerbanka emekli maaşını taşıyan emekliler 1.60gr değerinde çeyrek altın kazanıyor.

Şekerbank, emekli maaş müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere bir yenisini daha ekledi. ‘Şekerbank’ta emeklilerin yeri ayrı’ sloganıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği proje kapsamında birçok ilke imza atan banka, şimdi de ‘Altın Hediyeli Emekli Maaş Kampanyası’ başlattı. Kampanya kapsamında, 30 Ocak 2015 tarihine kadar minimum 500 TL tutarındaki SGK emekli maaşını Şekerbank’a taşımayı taahhüt eden müşterilerin altın mevduat hesabına bir çeyrek altın,  hediye olarak Şekerbank tarafından yatırılacak.

Şekerbank’ın, çeyrek altın beraberinde emeklilere yönelik daha birçok ayrıcalıklı hizmeti bulunuyor.

Hesap işletim ücreti alınmayacak, havale/EFT de ücretsiz
Şekerbank, tüm mevduat hesapları için emeklilerden hesap işletim ücreti almayacak. Emekliler, Şekerbank internet şubesi ve çağrı merkezi aracılığıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebilecekler. Şekerbank’ın tüm şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak SGK emekli maaşı çekilebileceği gibi, tüm banka ATM’lerinden de ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde SGK emekli maaşı alınabilecek.

Emeklilerin Şekerbank şubelerinde gerçekleştireceği tüm işlemlerde her zaman en öncelikli sıra verilmesinin yanı sıra sadece emekli maaş müşterilerine hizmet veren 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşılabilecek.

Emeklilere özel hazırlanan bir yıllık Emekli Destek Sigortası’nın primi de Şekerbank tarafından karşılanacak.

Eve teslim emekli maaşı
Sağlık durumu, emekli maaşını banka şubelerinden almaya engel teşkil eden kişiye maaşı adresinde teslim edilecek.

Şekerbank, ayrıca emekli maaş müşterilerinin maaş ödeme sıklığına göre çeşitli ödeme seçenekleri sunduğu masrafsız ve avantajlı faiz oranlı kredileri ile de tüm ihtiyaçlarında emeklilerin yanında olmaya devam edecek.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x