Kampanya ve İndirim Haberleri

Şekerbank dünya kadınlar günü kampanya fırsatları

  • 04 Mart 2016
Şekerbank dünya kadınlar günü kampanya fırsatları

Şekerbank 8 Mart 2016 Dünya Kadınlar Gününe özel kadınlara özel kampanya fırsatları sunuyor. Şekerbank kampanya kapsamında işletme sahibi bayanlara uygun faiz oranları, ekstra bonus, ücretsiz havale ve EFT fırsatı sunuyor.

Bankanın kadın esnaf ve işletme sahiplerine özel kampanyası kapsamında sunduğu kredi ile 7-11 Mart tarihleri arasında nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kadın girişimciler masraf ödemeyecek. Kadın esnaf ve işletme sahipleri, 8 Mart’ta ise, Şekerbank şubelerinden EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecek, sahibi oldukları Üreten Kart ile de 100 liralık alışverişlerinde 25 lira indirim kazanacak. Üreten Kart kampanyasına katılmak için, harcama yapmadan önce “İndirim” yazarak, 7353’e SMS gönderilmesi yeterli olacak.

30 bin liraya kadar finansman imkanı
Şekerbank, bireysel kadın müşterilerine özel kampanyası ile 3-36 ay vadede avantajlı faiz oranlarıyla 30 bin liraya kadar finansman imkanı sunuyor. Kampanya, 31 Mart’a kadar devam edecek.

Bir diğer kampanya kampanyasında Şeker Bonus Kart, Memur-Sen Bonus Kart ve Bütçem Benim Bonus Kart sahibi kadınlara, 8 Mart’ta tek seferde yapacakları 50 lira ve üzeri kozmetik alışverişlerinde 15 lira Bonus hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için kadın müşterilerin, harcama yapmadan önce “Hediye” yazıp, 7353’e SMS göndermesi yeterli olacak.

Mart ayı boyunca Şekerbank İnternet Şubesi’ni ya da Şeker Mobil Şube’yi kullanan kadın müşteriler “www.cicekbahcesi.com.tr”den çiçek ve meyve sepeti alışverişlerinde yüzde 20 indirim kazanacak.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x