Teb Bonus Kart ile 10 lira bonus kazanma fırsatı

  • 24 Ocak 2011
Teb Bonus Kart ile 10 lira bonus kazanma fırsatı

Teb bonus kart ile Akaryakıt, gıda, giyim ve  elektronik sektörlerinden birinde tek seferde en az 100 lira harcayarak  3 gün içinde diğer 3 sektörden birinde yaptığınız 100 lira ve üzerinde harcamalarınız  için 10 lira bonus kazanma fırsatı yakalayın. Tekrar harcayın, tekrar kazanın.

Kampanya Detayları

* Kampanya 19 Ocak � 28 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
* TEB Bonus Card ile 100 TL ve üzerinde yapılan akaryakıt, gıda, giyim veya elektronik sektörü harcaması yapıldıktan sonra 3 gün içinde 100 TL ve üzerinde harcama yapılmayan diğer 3 sektörden birinde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri harcamadan 10 TL bonus kazanılacaktır.
* Kampanya kapsamında yapılan harcamalardan sonra bonus kazanabilmek için harcama yapılabilecek sektörler SMS ile bildirilecektir.
* Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilecektir. 50 TL bonus kazanıldıktan sonra SMS gönderimi yapılmayacaktır.
* Kampanya kapsamında yapılacak 100 TL ve üzeri işlemler akaryakıt ve market sektörü için tek çekim, giyim ve elektronik sektöründe ise tek çekim veya taksitli olabilecektir.
* Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılacak harcamalar dahil edilecektir.
* Kampanya kapsamında kazanılacak bonuslar kartlara işlemin ertesi günü online olarak yüklenecek ve bonusların 30 gün kullanım süresi olacaktır.
* Kampanya kapsamında işlem yapıldıktan sonra online olarak kart sahibinin bankada kayıtlı olan cep telefonuna SMS gönderimi yapılacak ve 10 TL bonus kazanması için harcama yapması gereken sektörler bildirilecektir.
* Kampanya bonusu yüklendikten sonra SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
* Ek kartlar ve TEB Platinum Card’lar kampanyaya dahildir.
* Özel Bankacılık müşterileri kampanyaya dahil değildir.
* TEB Bonus Business Card’lar kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ