2012 Mtv ödeme kampanyaları Teb bonus ile 4 taksit fırsatı

  • 29 Aralık 2011
2012 Mtv ödeme kampanyaları Teb bonus ile 4 taksit fırsatı

2012 yılı zamlı vergilerle geliyor.Ocak ayıyla birlikte araç sahipleri için mtv ödeme süreci başlıyor.Son yıllarda bankalar kredi kartlarına özel kampanyalarla taksit ve hediye fırsatlarıyla gib.gov.tr sitesinden mtv ödeme fırsatı sunuyor.2012 yılına özel mtv kampanyalarını sitemizden takip edebilirsiniz.İlk mtv kampanya duyurusu Teb’den geldi.İşte Tebin mtv kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde TEB Bonus Card’a özel 4 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

01 Ocak – 31 Ocak 2012 tarihleri arasında TEB BonusCard ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 4 taksit fırsatı sunulacaktır.
Business Card’lar kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. HÜSEYİN KAZALCI dedi ki:

    Kampanyalar kapsamında bpbonus yazıp telefonumla 0 532 752 47 66 no.lu telefona mesaj gönderdiğimde “telefonunuzun sistemimizdeki kayıt sorunu nedeniyle gerçekleştiremiyoruz” mesajı geliyor. Bunun için Aydındaki şubeye uğradım. Borcunuz vardır ödeyin tamam dediler. Sisteme bile girmek lüzumu hissetmediler. 4440666 no.lu telefonu aradım. Bayan şimdi düzeltme mesajı gönderdim tamam dedi. Maalesef düzelmedi. Defalarca mesaj gönderdim. Hep geri döndü. Anlayamıyorum! Ben telefon numaramı doğru verdiğim halde neden kayıt problemi çıkıyor. Bu yüzden bankanızdan arayan başka bir bayanı terslemek zorunda kaldım. Kendisinden özür dilemek isterim. Yine aynı hata yüzünden başka kampanyadaki kazançlarımı alamadım. Bankanızı protesto ediyorum. Bunu ayrıca diğer danışma programlarına da (şikayet var) bildirmek istiyorum. Bir de kalkıp kart aidatı alıyorsunuz. Banka personelinizin bu kartın aidatı yok yalanına inanarak bana bu kartı kakaladılar. Şimdi de “biz öyle bir şey demeyiz siz yanlış anlamışsınızdır” diyorlar. Ben 33 yıllık öğretmenim. İfadeler arasındaki farklılıkları anlayabilecek kapasitedeyim.
    Şimdiden teşekkür ederim.
    Hüseyin KAZALCI
    0 544 287 91 51

BİR YORUM YAZ