TEB bankası emeklilere 400 TL puan hediye ediyor

 • 29 Mayıs 2013
TEB bankası emeklilere 400 TL puan hediye ediyor

Teb bankası emekli maaşını taşıyanlara özel kampanyasında 400 TL Bonus/World puan hediye ediyor. TEB’e maaşınızı taşıdıktan sonra TEB kredi kartı alıp kredili mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya 20 Mayıs – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya başlangıç tarihi 20 Mayıs 2013 olup, bu tarihinden önce TEB’den emekli maaşını alan müşterilerimiz kampanya kapsamı dışında kalmaktadır.
 • 400 TL bonus/worldpuan hoş geldin ödülünden faydalanabilmek için, kampanya başvuru sürecinde kampanya taahhütnamesinin TEB Şubeleri’nde imzalanmış olması, belirtilen tarihler arasında kampanyaya başvuran kişilerin 30 Eylül 2013 tarihine kadar emekli maaşlarının TEB hesabına yatmış olması, Kredili Mevduat Hesabı ve TEB kredi kartı ürünlerinin de açılmış olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında bonus/worldpuan yüklenmesi 2013 yılı Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ay sonlarında, gerekli kontroller yapılarak şartlara uyan müşterilerimizin TEB kredi kartlarına bir sonraki ayın 15’ine kadar yüklenecektir.
 • Kampanyadan bir müşteri sadece bir kez faydalanabilir.
 • Kampanyadan kazanılan ödülün geri alınmaması için, 24 ay boyunca emekli maaşının TEB hesabına yatmış olması, kampanya kapsamında açılan kredili mevduat hesabı ve TEB kredi kartı ürünlerinin açık olması gerekmektedir. Bu doğrultuda her üç ayda bir, Ekim, Ocak, Nisan ve Temmuz ayları son işgününde ilgili aylarda emekli maaşının TEB hesabına yatıp yatmadığı, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı ürünlerinin sahipliği kontrol edilecek; kampanya gerekli şartlarını yerine getirmeyen müşterilerimizin TEB kredi kart ekstrelerine hoş geldin ödülü olan 400 TL bonus / worl puan kredi kartı harcaması şeklinde yansıtılacaktır. Kredi kartının taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda da bahsedilen hoş geldin bonus ödülü kredi kart ekstresine harcama olarak yansıtılacaktır.
 • Kredi kartı ve Kredili Mevduat ürünleri limitleri tahsisi ve kullandırımı konusunda nihai karar verme yetkisi Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’dedir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme veya ürünleri tahsis etmememe ve/veya kullandırmama hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. CUMHUR ÖZTÜRK dedi ki:

  1-kredi kartının (2 yıl boyunca)ücreti var mı? 2-kredili mevduat hesabına hesap işletim ücreti varmı? tşklr

BİR YORUM YAZ