Kampanya ve İndirim Haberleri

Teb fatura kampanyası 2021 her ay 15 TL hediye

  • 10 Mayıs 2021
Teb fatura kampanyası 2021 her ay 15 TL hediye

TEB müşterileri verecekler otomatik fatura ödeme talimatları için her ay 15 TL olmak üzere toplamda 120 TL geri ödeme kazanıyor. Yapmanız gereken tek şey en az 2 talimat vermek. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Talimat vermek istediğiniz Vadesiz Mevduat Hesabınızın açık ve kullanılabilir olması gerekmektedir.
Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanya kapsamında değildir.
Kampanya kapsamında en az 2 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir.
Kampanyadan tüm Bireysel Bankacılık müşterileri yararlanabilir.
Kampanyaya katılım için otomatik fatura ödeme talimatının tanımlanmasından önce CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda yer alan “Kampanyalar” sayfasından katılımın gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Müşterilerimizin kampanyadan yararlanabilmesi için CEPTETEB internet veya mobil bankacılığının aktif olması gerekmektedir.
Kampanya döneminde verilen otomatik fatura ödeme talimatlarının kampanya dönemi içerisinde iptal edilmemiş olması gerekmektedir.
Müşterilerimiz kendi adına kayıtlı olmayan faturalar için de otomatik fatura ödeme talimatı vererek kampanyaya katılım sağlayabilir.
Otomatik fatura ödeme talimatı ile ödenen faturalar haricindeki fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Otomatik ödemeye verilen faturaların manuel olarak ödenmesi durumunda iade tutarı yansıtılmayacaktır.
Katılımın yapıldığı ayın 25. günü sonrası aktifleşen talimatlar için iade tutarı yansıtılmayacaktır. Sonraki aylarda koşulların sağlanması durumunda iadeye hak kazanılacaktır.
Her ayın sonunda 15 TL iade kazanabilmek için yeni verilecek olan faturaların ilgili ay tahsilat toplamının minimum 150 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimiz kampanya katılım tarihinden itibaren 31 Aralık 2021 tarihine kadar her ay 150 TL ve üzeri otomatik fatura ödemesinin gerçekleşmesi durumunda ayda 15 TL, kampanya dönemi boyunca toplamda en fazla 120 TL iade kazanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alibaba dedi ki:

    Turna çomsitesine nasıl yuklene olur cüzdan mi car

BİR YORUM YAZ