Teb kazandıran ihtiyaç kredisi kampanyası

  • 29 Eylül 2012
Teb kazandıran ihtiyaç kredisi kampanyası

Teb ihtiyaç kredisi kampanyasında kazandıran kredi fırsatı sizleri bekliyor. Teb kazandıran kredi ile taksitlerinii ödedikçe kazanabilir ve dosya masrafınızı geril alabilirsiniz.

Krediniz devam ederken her ay taksit ödemelerinizden para kazanır, kredi kullanımında ödediğiniz dosya ücretini geri alır, ayrıca yapacağınız diğer bankacılık işlemlerinden de (EFT, Havale, Otomatik Ödeme Talimatı, Kredi Kartı Başvurusu) taksit ödedikçe para kazanırsınız.Sizin adınıza TEB tarafından açılacak olan vadeli hesapta paranız birikmeye ve değerlenmeye başlar. Üstelik kredinizi kapattığınızda hesabınızda biriken paraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Masraflar

Aylık Maliyet Oranı

Yıllık Maliyet Oranı

10.000 TL

36

%1,29

364,42 TL

Dosya Ücreti 183,75
Sigorta – 76 TL

%1,71

%20,49


Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam masraflar, 10.000 TL kredi tutarı için belirlenen dosya ücreti ve kredili hayat sigortası priminden oluşmaktadır. Dosya ücreti 175  TL ve kredili hayat sigortasının primi ilk yıl için 76 TL’ dir.Kullandırılan kredinin takip eden yıllardaki sigorta primi ise,kalan kredi anapara tutarı üzerinden yıllık olarak hesaplanacaktır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına dosya ücreti,  sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Kredinin aylık taksit tutarı, kullandırılan kredi tutarına göre değişiklik gösterebilecektir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Biriktiren Kredinin kullanımı  ile müşteri adına birikim yapılmasını sağlayan vadeli mevduat hesabı TEB  tarafından açılacaktır. Biriktiren Kredi başvuru formunda belirlenen işlemlerin müşteri tarafından yapılması halinde, bu hesapta müşteri adına birikim TEB tarafından gerçekleştirilecektir. Kredi geri ödeme süresince hesaba para yalnızca TEB tarafından yatırılabilecek olup, müşteri ya da 3. şahıslarca söz konusu hesaba gönderilecek Havale/EFT işlemlerinin kabulü gerçekleştirilmeyecektir. Müşteri, yasal süreçlerden kaynaklanan haller hariç olmak üzere, hesabında biriken tutarlar üzerinde kredi geri ödemesinin tamamlaması akabinde tasarrufta bulunabilecektir. Biriktiren Kredi’nin kullandırılması için nihai karar TEB’e aittir. TEB, Biriktiren Kredi’nin kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ