TEB Los Angels tatil çekiliş kampanyası

  • 09 Şubat 2012
TEB Los Angels tatil çekiliş kampanyası
 Teb müşterileri kampanya ve fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.TEB’in marifetli hesabı ile ilgili “TEB’in vade derdi olmadan birikim yaptıran hesabının adı nedir?” konulu kampanya sorusuna www.teb.com.tr ya da www.disneyturkiye.com.tr/TEB adresindeki kampanya sayfasından cevap veren ve açılan forma “Ad, Soyad, Adres, Cep Telefonu” bilgilerini gönderenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 talihli 18/06/2012 – 15/01/2013 tarihleri arasında uçak ve otel yoğunluğuna göre belirlenecek bir tarihte gidilebilir İSTANBUL’DAN LOS ANGELES’A MUPPET AİLE TATİLİ (Dört Kişilik Aile için İstanbul-Los Angeles gidiş-dönüş uçuşlar, Havaalanı/Otel/Havaalanı Transferleri, Beş gece/altı gün Magic Castle Hotel’de Konaklama, Magic Show’lara katılım. Otelden gidiş dönüş transfer dahil günlük Disneyland park gezisi, Universal Studios Holywood gezisi, Johnny Rockets Restaurant’ta ailece akşam yemeği, Dört kişilik aile için seyahat sigortası ) kazanacaktır.

Kampanyaya katılım 1 ile sınırlıdır. Talihliler, 02.05.2012 tarihinde saat: 10:30’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazanan talihliler, 04.05.2012 tarihli Bugün gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 19.05.2012 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 03.06.2012 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler,TEB A.Ş çalışanları ve The Walt Disney Company Türkiye ofisi çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. Seyahat İstanbul’da başlar, İstanbul’da biter. Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ