Teb marifetli hesap aylık %11.25 faiz oranı

  • 04 Ocak 2017
Teb marifetli hesap aylık %11.25 faiz oranı

TEB yeni marifetli hesap ile aylık %11.25 hoşgeldin faiz oranı sunuyor. Yaptığınız işlemlere göre vadeli mevduat hesabını için ek faiz oranları alabiliyorsunuz. Üstelik ücretsiz eft/havale işlemleri sizi bekliyor. Siz de TEB marifetli hesaba gelerek 3 ay süresince aylık %11.25 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Karma PaketlerKarma Paket İçeriğiEk Faiz Oranı
Marifetli TL Ek Faiz Paketi1 adet Otomatik Fatura Ödemesi + TEB Banka Kartı%0.50
Marifetli TL Fon ve Kredi Kartı Ek Faiz Paketi750 adet TEB A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu + Kredi Kartı%0.50
Marifetli TL Fon ve Otomatik Ödeme Ek Faiz Paketi750 adet TEB A.Ş. B Tipi Nakit Yönetimi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu + 2 otomatik fatura ödemesi%0.50

Ek Faiz Kazanım Koşulları:                                                      

  • Ek faiz; TEB şubeleri aracılığı ile paket tanımı yapılarak, paket koşullarının gerçekleşmesi sonrasında geçerli olacaktır.
  • Ek faiz verilebilmesi için müşterinin aktif olması ve paketin içerdiği ürün sahipliği ve aşağıda yer alan “Paket Anlaşması Geçerlilik Koşulları”nı taşıması gerekmektedir.
  • Birden fazla paket seçilmesi halinde müşteri açısından en avantajlı paket geçerli olacak olup, farklı paketlere ait ek faizler birleştirilemez.

 

Paket Anlaşması Geçerlilik Koşulları:

  • Otomatik Ödeme koşulunun sağlanması için iki adet kadar fatura ödeme talimatının son iki ay içerisinde yaratılmış geçerli fatura ödeme talimatının olması veya iki aydan daha önce yaratılmış sisteme girilen adet kadar talimatı varsa son bir ay içerisinde ödeme yapılması gerekmektedir.
  • Fon koşulunun sağlanması için paketin içerisinde belirtilen min. fon adedi kadar belirtilmiş fon türüne sahip olması gerekmektedir.
  • Müşterinin aktif durumda TEB Kredi Kartı’nın olması gerekmektedir.
  • Müşterinin aktif durumda TEB Banka Kartı’nın olması gerekmektedir.

*19 Aralık 2016 tarihi itibariyle; 3.000 TL – 49.999 TL arasındaki Marifetli Hesaplar için vadesiz hesaba aktarım tutarı 1.000 TL’den 1.500 TL’ye,  50.000 TL – 100.000 TL arası Marifetli Hesaplar için 2.000 TL’den 2.500 TL’ye yükseltilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ