Teb mıknatıs kredi faiz oranları ve fırsatlar

  • 20 Mart 2011
Teb mıknatıs kredi faiz oranları ve fırsatlar

TEB bankasından yeni bir kredi kampanyası daha.TEB’de minimum 5.000 TL ve üzeri kredi tutarı için 12 ile 24 aylık vadelerle ve %0,83 faiz oranı ile Mıknatıs Kredi fırsatı sizi bekliyor. Mıknatıs Kredi hem kredi ve kredi kartı borçlarınızı çekip çevirir, hem de tüm diğer nakit ihtiyaçlarınızı karşılar. Siz siz olun, diğerleriyle karşılaştırıldığında çekiciliği daha da artan bu fırsatı kaçırmayın. TEB’e uğramadan ihtiyaç kredisi almayın.

 

Kredi Türü

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi
(Ay)

Faiz Oranı

Aylık Taksit
Tutarı

Toplam MasraflarAylık Maliyet
Oranı
Yıllık Maliyet
Oranı
İhtiyaç Kredisi5.000 TL24

%0,83

236 TL

90,50 TL

%1,15%13,80

* TEB Mıknatıs Kredi Kampanyası minimum 5.000 TL ve üzeri kredi tutarı için 12 ile 24 aylık vadeler arasında kullandırılacak krediler için geçerlidir. Örnek Ödeme Tablosu, 5.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam Masraf Tutarı, 5.000 TL kredi tutarı için belirlenen kredi dosya masrafı ve kredili hayat sigortası priminden oluşmaktadır. Kredi dosya masrafı 50 TL ve kredili hayat sigortası primi ilk yıl 38 TL olup, kullandırılan kredinin kalan yıllardaki sigorta primi yine yıllık olarak kalan kredi anapara tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına dosya masrafı, sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB Mıknatıs Kredi Kampanyası�ndan faydalanabilmek için son başvuru tarihi 31/03/2011�dir. Ayrıntılı bilgi için TEB Şubeleri’ni ziyaret edebilir, 444 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz. “Daha hesaplısı yok” söylemi için bankaların internet sitelerinde yayınlanan standart tüketici kredileri için belirlenen yıllık maliyet oranları esas alınmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. füheyda dedi ki:

    benim suan teb bankasında pratik kredim var ve ödemelrim düzenli tekrardan bu teb bankasından kredi çekebilirmiyim bu konuda kimden bilgi almalıyım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.