Türkiye Finans Öğretmenler Günü Kredi kampanyası

  • 25 Kasım 2010
Türkiye Finans Öğretmenler Günü Kredi kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı ve YÖK tarafından onaylı herhangi bir öğretim kurumunda görev yapan öğretmenler, öğretim görevlileri, emekli öğretmenler ve eşlerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında Türkiye Finans, 24 Kasım-03 Aralık 2010 tarihleri arasında konut, taşıt ve genel ihtiyaç finansmanı için yapılacak başvurulara bireysel fon kullandırım tarifesi üzerinden 3 puan indirim imkânı sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında başvurusu onaylanan her başvuru sahibinin Türkiye Finans Kredi Kartı’na da 13 Aralık 2010 tarihinde 50 TL değerinde 50 Katpuan yüklenecek.

Türkiye Finans, Öğretmenler Günü�ne özel hazırladığı kampanya kapsamında 24 Kasım-03 Aralık 2010 tarihleri arasında başvuru yapan tüm öğretmenlere indirimli kâr oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

Yaygın şube ağı ve müşteri odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunan Türkiye Finans, Öğretmenler Günü�ne özel düzenlediği kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ve YÖK tarafından onaylı herhangi bir öğretim kurumunda görev yapan öğretmenler, öğretim görevlileri, emekli öğretmenler ve eşlerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında Türkiye Finans, 24 Kasım-03 Aralık 2010 tarihleri arasında konut, taşıt ve genel ihtiyaç finansmanı için yapılacak başvurulara bireysel fon kullandırım tarifesi üzerinden 3 puan indirim imkânı sunuyor.  Ayrıca kampanya kapsamında başvurusu onaylanan her başvuru sahibinin Türkiye Finans Kredi Kartı�na da 13 Aralık 2010 tarihinde 50 TL değerinde 50 Katpuan yüklenecek.

Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 03 Aralık 2010 tarihine kadar öğretmen ya da öğretim görevlisi olduklarına dair belgeler ile Türkiye Finans şubelerine başvurmaları yeterli olacak.

Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 03 Aralık 2010 tarihine kadar öğretmen ya da öğretim görevlisi olduklarına dair belgeler ile Türkiye Finans şubel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.