Türkiye Finans HGS kampanyası ücretsiz etiket ve 15 TL hediye

  • 12 Mart 2013
Türkiye Finans HGS kampanyası ücretsiz etiket ve 15 TL hediye

Türkiye Finans HGS kampanyasında HGS etiketi ücretsiz sunulurken ilk yüklemede 15 TL hediye yükleniyor. 31 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada 15 TL hediye fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları

  • Ücretsiz HGS kampanyası 31 Mayıs 2013 tarihine kadar sadece HGS etiketleri için geçerlidir. Bir müşteri için maksimum 5 adet HGS etiketi ücretsiz olarak verilebilmektedir. Filo dahilinde olan ve ticari nitelikteki araçlar kampanyaya dahil değildir.
  • İlk HGS bakiye yüklemesi üzerinden artı 15 TL yükleme kampanyası 20.000 müşteri ile sınırlı olup, sadece 1. sınıf ve 2. sınıf araçları kapsamaktadır. HGS etiketine artı 15 TL yükleme işlemi, ilk yüklemenin yapıldığı iş günü veya en geç ertesi iş günü yapılmaktadır.
  • HGS etiketi veya kartı ilk alındığı anda, PTT’nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir (1. sınıf araçlar için minimum yükleme limiti 30 TL, ikinci sınıf araçlar için 37.50 TL’dir).
  • HGS bakiyeniz belirlenen limitin altına düştüğünde, seçtiğiniz otomatik yükleme miktarı kadar bakiye HGS’nize hesabınızdan ve/veya kredi kartınızdan yüklenir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 15 TL yüklemeye hak kazanacaktır.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. ücretsiz HGS verilmesi ve artı 15 TL yüklemesi uygulamalarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • HGS’nin çalınması/kaybolması durumunda bu bilgiyi ya da talimata konu olan kredi kartının yenilenmesi, çalınması ya da diğer nedenlerden dolayı değiştirilmiş olması halinde, yeni kredi kartına ilişkin bilgilerin en kısa sürede 444 2 444 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’ne ya da şubelerimize bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, geçişlerde uygulanacak cezai işlemlerden Bankamız sorumlu tutulmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.