Türkiye Finans iphone 6 çekiliş kampanyası 2015

 • 03 Nisan 2015
Türkiye Finans iphone 6 çekiliş kampanyası 2015

Türkiye Finans müşterileri internet şubesi veya mobil şubeye giriş yaparak her gün 1 adet iphone 6 kazanma şansı yakalıyor. Kampanya bu ay 30 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. İ

Kampanya Ayrıntıları

 • Bu kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.03.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/739-1834 sayılı izni ile 01.04.2015(Saat:00.01)-30.04.2015(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’nin banka hizmet tanıtımlarının da yapıldığı, www.turkiyefinans.com.tr (ücretsiz) adresli İnternet Şubesi’ne veya mobil bankacılık uygulaması olan Mobil Şube’ye; müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapanlara 1 çekiliş hakkı, İnternet Şubesi, Mobil Şube veya 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi kanalları üzerinden finansal işlemlerden [para transferleri (kendi hesapları arasındaki para transferleri hariç), kredi kartı borç ödeme, kredi taksit ödeme, döviz alış-satış, kıymetli maden alış-satış ve arbitraj işlemleri, fatura ödeme ve GSM TL yükleme işlemleri, tüm vergi ödemeleri, MTV ve trafik para cezası ödemesi ve SGK Prim ödeme işlemleri] herhangi birini gerçekleştiren bireysel ve kurumsal müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • (Kampanyaya katılım giriş yapanlara 1 çekiliş hakkı, finansal işlemlerden herhangi birini gerçekleştirenlere 1 çekiliş hakkı olmak üzere günlük 2 çekiliş ile kampanya dönemi boyunca ise toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Aynı gün içerisinde yapılan sadece ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
 • Faturavizyon ve Ödekolay müşterileri (Fatura ödemesi yapan anlaşmalı bayiler) tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir, 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi’nin sabit hatlardan aranması Türkiye’nin her yerinden şehir içi ücretlendirme tarifesi ile, Gsm numaralarından aranması arayanın kendi operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Çekilişte 10 kişiye iPhone 6 16 GB Cep Telefonu(Hat ve Kart Hariç)(Birim değeri:2.509,86 TL) ikramiyesi verilecektir. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş 04.05.2015 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 08.05.2015 tarihinde Bugün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 23.05.2015 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 07.06.2015 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimlikleri ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • Kampanyaya, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’nin Bireysel ve Kurumsal İnternet Şubesi müşterileri katılabilir.
 • Müşteri bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Kampanyaya Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.