Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart e-ticaret kampanyası 1-31 Mayıs 2021

  • 01 Mayıs 2021
Bankomat kart e-ticaret kampanyası 1-31 Mayıs 2021

VakıfBank Bankomat Kart sahipleri e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden farklı günlerde yapacakları 200 TL ve üzeri her alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde bankomat para kazanacak. Kampanya 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 50 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan INTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. INTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Sadece internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanyadan VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Haziran 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ