Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart internet alışveriş kampanyası 1-30 Haziran 2019

 • 02 Haziran 2019
Bankomat kart internet alışveriş kampanyası 1-30 Haziran 2019

Vakıfbank bankomat kart sahipleri tüm sektörlerdeki internet sitelerinden yapacakları 250 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde bankomat para kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 50 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
 • Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. FIRSAT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
 • VakıfBank Worldcard’lar, mail order işlemleri, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, yardım kurumları, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, iptal edilmiş alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Temmuz 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. AY dedi ki:

  sn Arkadaşlar epttavm.com da ki MTV ödemeleri vergi ödemeleri geçmediğinden Vakıfkartın bu kampanyasında fayda sağlayabilirsiniz… saygılarla başta Nesrin Hnm. olmak üzere hepinize şeker tadında Hayırlı bir Ramazan Bayramı diliyorum…

 2. Anonim dedi ki:

  İki taksit seçeneği var sadece Kredi kartı oluyor o yüzden para gitmiyor dediğin gibi faydalanamadım PTT işe yaramadı

 3. Anonim dedi ki:

  Benden kesti ve puan para hesaba yattı.

 4. Murat dedi ki:

  Bankamatik kartı mesaj atıp İnternet alışveriş ine onay ver ondan olmuyordu

BİR YORUM YAZ