Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf bankomart banka kartı akaryakıt kampanyası 1-30 Haziran 2019

  Vakıf bankomart banka kartı akaryakıt kampanyası 1-30 Haziran 2019

  VakıfBank Bankomat banka kartı sahipleri akaryakıt sektöründen yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet harcamalarında 25 TL değerinde bankomat para kazanacak. Kampanya bu ay 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
  Kampanya katılımı için bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan SEKTOR yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. SEKTOR kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Kampanya Kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Temmuz 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hkn dedi ki:

   üye iş yeri şartı var bu sefer deme doğru anladım.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.