Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf bankomat kart market giyim akaryakıt kampanyası 19-30 Nisan 2019

 • 21 Nisan 2019
Vakıf bankomat kart market giyim akaryakıt kampanyası 19-30 Nisan 2019

Vakıf bankomat kart sahiplerine özel gıda marketi, giyim ve akaryakıt kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 2 adet 100 TL ve üzeri harcamanızda 20 TL bankomat para hediye edilecek. Kampanya 19-30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank World cardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya Kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 6 Mayıs 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. sniper05 dedi ki:

  bu kampanya vakıfbankın kendi sitesinde görülmüyor, link var mı biliyor musunuz?

 2. F.K. dedi ki:

  Vakıfkart kampanyalar da yok, Vakıfbankin kendi sitesinde ki kampanyalar da var, bende tesadüfen denk gelip paylasmistim.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler eklendi.

 4. PUANCI GENC dedi ki:

  6 mayıs geldı hatta 23,:03 oldu hala yatmadı benımkı

 5. PUANCI GENC dedi ki:

  suan baktım yatmıs demekkı gecıkme olmus

BİR YORUM YAZ