Vakıfbank 2016 ramazan bayramı kredi kampanyası

  • 14 Haziran 2016
Vakıfbank 2016 ramazan bayramı kredi kampanyası

Vakıfbank 2016 ramazan ayına özel kredi kampanyasında ihtiyaç ve taşıt kredisinde uygun koşullar sunuyor. Bayram ihtiyaçlarınız için Vakıfbank geleneksel bayram kredisinde düşük faiz oranı sizleri bekliyor.

VakıfBank; kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm VakıfBank bireysel müşterilerine yönelik “Bayram Kredisi”  ile tüm ihtiyaçları 36 ay vadeye kadar karşılama imkânı sunuyor. Uygun faiz oranlarıyla sağlanan “Geleneksel Bayram Kredisi”, aylık eşit taksitli ya da artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

“Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” ise, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunuluyor. Ayrıca müşteriler eşit taksitli ödemelerin dışında 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen bireysel müşterilerin en yakın VakıfBank şubesini veya www.vakifbank.com.tr web sitesini ziyaret etmeleri, 0850 222 0724 numaralı VakıfBank Çağrı Merkezi’ni aramaları, Bayram Kredisi başvurusu için KREDI yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e SMS göndermeleri yeterli oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ