Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank bankomat internet harcama kampanyası 1-30 Kasım 2019

  • 04 Kasım 2019
Vakıfbank bankomat internet harcama kampanyası 1-30 Kasım 2019

Vakıfbank bankomat kart sahipleri internet üzerinden yapacakları toplamda 750 TL ve üzeri alıverişte 25 TL, 1000 TL üzeri toplam harcamada 40 TL bankomat para kazanacak. Kampanya 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya bu ay 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında tüm sektörlerdeki internet sitelerinden yapılacak harcamalar dahildir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODUL yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. ODUL kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade , iptal ve puan kullanımı işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, yardım kurumları, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Sadece internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyadan sadece VakıfBank Bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Aralık 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık Bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ