Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank bankomat karttan 100 TL hediye 2-31 Ocak 2020

  • 02 Ocak 2020
Vakıfbank bankomat karttan 100 TL hediye 2-31 Ocak 2020

Vakıfbank bankomat karttan 2020 yılının ilk kampanyası geldi. Kampanya kapsamında akaryakıt, gıda, giyim, restoran, kozmetik sektörlerinden farklı günlerde yapacağınız her 125 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL bankomat para kazanacaksınız.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODUL yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. ODUL kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

VakıfBank Worldcard’lar, Sanal Bankomat Kart, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 11 Şubat 2020 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

Kampanyadan sadece Bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. NEW HORİZONS dedi ki:

    hele şükür güzel bir kampanya…

  2. F.K dedi ki:

    %8 biraz düşük aslında.

BİR YORUM YAZ